Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ciki úgy Tankcsapda koncertre...

Ciki úgy Tankcsapda koncertre menni, hogy apám kint marad a tömegből én meg be megyek egyedül hát azaz majdnem egyedül? És, hogy ismerkedjek meg nem tudok nagyon ismerkedni? 14/L

Figyelt kérdés

2016. szept. 16. 20:21
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ultragáz. Vár pár évet, addigra az ismerkedés is menni fog.
2016. szept. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14 évesen kétlem, hogy egy Tankcsapda koncerten a tömegben bent kéne lenned... Nagyon nem tudod, mi zajlik ott. És miért akarsz 14 évesen ismerkedni a koncerten?
2016. szept. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

hát nem úgy ismerkedni , hogy pasi meg ilyenek csak , hogy ne megyek egyedül a koncert allat mert apám nem jön be mert rossz a térde és letud ülni na mindegy en mar voltam koncerten de akkor az egyik oszttarsammal

És attol , hogy 14 éves vagyok miért ne mehetnék Tcs koncertre meg be a tömegbe??

2016. szept. 16. 20:37
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Koncerten szerintem nemigen fogsz tudni ismerkedni, bár én még sose próbáltam. Ott szól a zene, és arra figyelnek az emberek, és talán nem is nagyon hallanátok egymást, plusz a te korosztályodból nem tudom, hogy mennyien lesznek ott a környezetedben, de szerintem nem sokan. Amúgy nem ciki. Szerintem jó, hogy ő is ott lesz.
2016. szept. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
ne menj be TCS-n tömegbe :D én voltam már. és nem 14 évesen... és ki is jöttem. ahogy csak tudtam.
2016. szept. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek

20:46 os hat a baratnommel bent voltunk es jo volt azon kivul hogy eltort a kis labujjam meg behuztak a reszegek de egyepkent nagyon elvesztem :))

2016. szept. 16. 20:56
 7/11 anonim ***** válasza:

"de egyepkent nagyon elvesztem :))"

Elvesztél, vagy élvezted?:)

2016. szept. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
élveztem bocsi :)
2016. szept. 17. 09:23
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam pont tcsn.Én bementem előre(nem teljesen :')) apám vhol hátul állt.Ismerkedés?:Mi Budapesten vmeik hidon megkértek minket hogy csináljunk egy képet róluk aztán kérdezté hova megyünk oszt elmentünk együtt a koncertre.

14f

2016. szept. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondja már el valaki, mi van a tömegben amitől annyira félni kell! Csak mert nemsokára megyek koncertre, és jó lenne tudni...
2016. okt. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!