Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Rockerek, metalheadek! Szerint...

Rockerek, metalheadek! Szerintetek ciki ez 20 évesen? Vagy épp az ideje?

Figyelt kérdés
Szeretnék felvarrós mellényt(battle vest/jacket) készíteni, sose volt még ilyenem, sok ismerősömnek, haveromnak már régóta van(évek), engem sose vonzottak, most viszont nekem is megtetszett. Rendelnék is kedvenc bandás felvarrókat netről, amilyen bandákat szeretek és tele varrnám a mellényt pár hónap alatt akár. Szerintetek tizenéves korban lett volna ennek az ideje vagy most is belefér? Sokan tudom, hogy 20-30 évesen is készítenek ilyen mellényt nagy előszeretettel, de az nem az első mellényük...én most kezdeném. Tudom, h igazából sose késő meg stb...de kiváncsi vagyok a véleményetekre!

2016. szept. 17. 00:02
 1/10 A kérdező kommentje:

Azt hozzá tenném, hogy eddig is együtteses pólókat viseltem és már rég hosszú hajat növesztettem, ahogy egy "becsületes rockerhez illik" :))

Persze, tudom, nem a külső teszi a rockert, de ha egyszer így érzem jól magam...előre is köszi a normális válaszokat.

2016. szept. 17. 00:06
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem teljesen mindegy, mikor csinálsz ilyen mellényt. Különben is, a rockereket mióta érdekli, mit gondolnak mások ? :D
2016. szept. 17. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hiddel érdekli :))... ugyanolyanok, mint bárki más :))... van akit érdekel..van akit nem. :P
2016. szept. 17. 10:17
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
engem nem érdekel mit gondolnak,nekem is megvan arról a véleményem aki jb-t meg ilyen szarokat hallgat,én okkal köthetek bele (zenéhez hangszer kell szerintem) és leszarom ki mit mond akkor is rockot/metált fogok éjjel nappal hallgatni
2016. szept. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Majd, ha huszonévesen is ugyanezt mondod, akkor van remény.
2016. szept. 17. 22:57
 6/10 Tom Benko ***** válasza:
100%
Majdnem negyven évesen azt mondom, nem. Nekem is van bandás pólóm, munkába is felveszem, a dzsekimre most tervezek hímezni logókat. Egyedül a hajam nem igazán hosszú, ennek fiziológiai okai vannak.
2016. szept. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
90%
Nem ciki, ilyet hordani sosem az. Én 17 évesen járok ilyenben napi szinten, suliba is, vagy éppen ha boltba kell mennem.
2016. okt. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%
14 vagyok, de már tele van felvarrókkal a mellényem. egyáltalán nem ciki
2016. nov. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%
Hol érdekel mit gondolnak mások... Engem hányszor le buz.iztak már a Rózsaszín Pittbullos pulóverem miatt... :D amúgy nem gáz.
2017. jan. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem menő. :D
2017. júl. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!