Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kedves fiatal (18év alatti)...

Kedves fiatal (18év alatti) Nagyfesztiválozók (Sziget, BS, Volt fesztivál). Ti hogy oldjátok meg a piálást? A fesztiválon bent kiadják? Vagy a sajátokét isszátok kint?

Figyelt kérdés
2016. szept. 17. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Szépen megkérnek egy random embert, hogy vegyen nekik. 18 év alatt viszont nem kéne inni!
2016. szept. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%

Vetetek valakivel.

11/L

2016. szept. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És hogy fizeted ki neki? Bent csak fesztiválkártyával vásárolhatsz.
2016. szept. 17. 16:10
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Természetben.
2016. szept. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És kajak ilyen nagy pörgésbe elkérik bent a személyim 1 sörért,rövidért?
2016. szept. 18. 18:57
 6/7 anonim válasza:
Igen elkérik de amugy van h nem veszik észre a táskám sem ha nem nyittatjak ki csak megpaskoljak és nem érzi az üveget de van h megnézi és nem szagolbele meg semmire amugy meg ugy a legjobb ha előtte bebaszol de bent se mindenhol kérik el
2016. szept. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy miről beszélnek itt a többiek, de nekem se Strandfeszten, se Szigeten nem kérték el a személyit, lazán kiadták. Sőt, Szigeten a legtöbb csapos még kissé ittas is volt, egy-két helyen pedig magyarul sem tudtak a csórikáim. Egyébként elégé pofáncsapásként ért, hogy angolul kell piát kérnem, de ott sem kérte el a személyit a srác, inkább azzal volt elfoglalva, hogy a hajamból szedjen ki egy konfettit, miközben én hátra ugrom a meglepetéstől.

Oké, az igazsághoz hozzátartozik, hogy tőlem még sehol sem kértek el személyit. Semmilyen kocsmában, fesztiválon, de sehol. Mindig gond nélkül kiadták az italt.

2016. okt. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!