Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretnék megtanulni gitározni...

Szeretnék megtanulni gitározni, de nincs semmilyen zenei alapismeretem, és tanárhoz nincs időm járni. Hogy tudnék megtanulni egyedül?

Figyelt kérdés

szóval kb az általános iskolás énekórai ismereteimen kívűl nem sokat tudok. szóval ilyenek hogy akkordok nem sokat mondanak nekem, meg hogy A mol D mol stb.

van valami oldal, ami tud ebben segíteni, vagy ezek nélkül is meg lehet tanulni valahogy?


2010. ápr. 23. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is így tanultam meg, egyik ismerősöm segített aki jól vágja... Am első lépés ként szerezz gitárt! Aztán nyomtasd ki az alap akkordokat (ha beírod google képkeresőbe, hogy kezdő akkordok kidob egy csomó találtaot)...
2010. ápr. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az moll lesz, a mol egy kicsit más jelentéssel bír.. :)

Nem könnyíti meg a dolgod hogy nincsenek szolfézs ismereteid, de egyáltalán nem lehetetlen így megtanulni! A titok: gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni. Tűzz ki magad elé egy célt, akár egy példaképet, hogy legyen mi motiváljon. Szerezz be egy könyvet, olvasd a neten a tematikus honlapokat, javaslom még a youtube használatát, milliószámra találhatsz oktató videókat. Angol tudás nem árt.

Hogy valami konkrétat is írjak, íme a www.gitartanfolyam.hu , rengeteg leckével. Sok sikert!

2010. ápr. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

ja igen moll, lemaradt:D köszi:D

természetesen van gitárom.. porosodik a sarokban egyelőre:)

köszönöm az oldal címet, érettségi után neki is állok.

ha még tud valaki valami jó oldalt, vagy könyvet vagy bármit, még írhat:)

2010. ápr. 23. 20:02
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem az a furcsa, hogy ha tanárhoz járni időd nincs, akkor maga a gitározásra ami rengeteg gyakorlással lenne, ahhoz hogy lenne? főleg hogy ha egy tanárral sokkal többre jutsz 1-2 óra alatt mint esetleg magadtól (nettel) napok alatt).
2010. ápr. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!