Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen elektromos gitárt...

Milyen elektromos gitárt ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy squier bullet-em van, de egyre jobban azt veszem észre, hogy nem hozzám való a gitár. Egyrészt azért, mert a hangzása nem illik azokhoz a műfajokhoz amiket játszom (metalcore, hardcore, stb.) másrészt pedig azért, mert elég kényelmetlen gitár, kevés bundos, és a lefogása is kényelmetlen, mert elég rövidek az ujjaim (lány vagyok, és az átlagnál is rövidebbek, ráadásul kezdenek tönkremenni, egyfolytában fájnak a porcok benne) vagy hogy fogalmazzak. Az alakjával nincs bajom, jók ezek a stratocaster meg ahhoz hasonló alakú gitárok. Szóval, milyen gitárt ajánlanátok, aminek jó a hangzása, kényelmes, nem túl drága, de mégis minőségi? Szerintem max 100-120 ezret költenék rá, de ha létezik olcsóbban akkor annak is örülnék. :)

Előre is köszönöm, ha valaki nem azon akad fenn, hogy a fenn említett műfajok milyen rosszak, hanem értelmesen válaszol és ajánl valami gitárt, mert én nem vagyok túl jártas ilyen téren.



2016. szept. 25. 10:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Humbuckeres vagy mégjobb, ha aktív pu-s. Be kell menni a hangszerboltba és ilyeneket nézni. Kipróbálni, hogy melyiknek keskeny a nyaka. Nekem volt egy RG szériás Ibanezem. Olyan vékony nyaka volt, hogy attól féltem eltörik, ha rámarkolok.
2016. szept. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
enyémnek is vékony de elég masszív nem is hajlik nagyon,bár néha ropog :D ilyen műfajra egy ibanez,jackson,ESP,BC rich ami jó lehet
2016. szept. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ezekről mi a véleményetek?

[link]

[link]

[link]

2016. szept. 25. 12:50
 4/12 anonim ***** válasza:
A jacksonról tudom hogy ez nagyon jó a másik 2 is jónak tűnik,megérné mindet kipróbálni és utána választani
2016. szept. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem ltd ec 50-em van szerintem elég vékony a nyaka és nagyon jól szól. Egyébként hol laksz, átjöhetsz kibróbálni:).
2016. szept. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Pest megye
2016. szept. 25. 18:59
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor sajna nem fog menni:( hacsak nem utazol 100 km-t.
2016. szept. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Miért, te merre?
2016. szept. 25. 19:47
 9/12 anonim ***** válasza:
Komárom Esztergom és Győr-Moson-Sopron határán. Ha azt mondod lejössz egy vadidegenhez akkor behalok :)
2016. szept. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ha közelebb laknál szerintem képes lennék rá :D
2016. szept. 25. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!