Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen hangszedőt vegyek?

Gipsz Jakab24 kérdése:

Milyen hangszedőt vegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy epiphone lp custom gitárom.A hangszedőkkel nem vagyok megelégedve.Nem tudom milyet érdemes tenni bele.Gibsont és seymourt nézegettem de nem tudom melyik lenne jó nekem.dögös rockos hangzást keresnék.valami tanácsa lenne valakinek? Köszi

2016. okt. 6. 16:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hogy mindenképp passzìvat keresek.Aktìvval sok bajom volt már.
2016. okt. 6. 16:46
 2/5 anonim ***** válasza:

Én mindenképp Gibsont vennék bele, azokból viszont mind rockos hangzásra van kitalálva, max kicsit más hangszínnel.

Amíg nem tudod pontosan mit keresel, addig nagyon nem lőhetsz egyikkel sem mellé.

De azt azért ne hidd, hogy egy Gibson hangszedőtől Gibson hangja lesz egy Epiphone-nak. Nem lesz.

2016. okt. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Természetesen nem hiszem, de sokat fog rajta javítani.köszönöm.nézelődőm még.
2016. okt. 7. 06:30
 4/5 kojee ***** válasza:
Én is a Gibsont javasolnám.Nekem volt 498t szerettem a hangját.A gitárosunknak 490r és 498t van ugyancsak egy epiphoneban, szereti és szerintem is jól szól.
2016. okt. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megerősìtést.Én is afelé hajlottam.Meg is rendeltem.köszönöm.
2016. okt. 7. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!