Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kezdő elektromos gitár vásárlá...

Kezdő elektromos gitár vásárlásnál mire figyeljek?

Figyelt kérdés
Kezdőként vennék elektromos gitárt, ezért semmi extrát nem akarok elsőre. Mire kell figyelni vásárlásnál? Nyilván sértetlen legyen ok. Azt leszámítva? Nyak pl?
2016. okt. 6. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyenes nyak (nem matematikailag egyenes), kopásmentes bundok, alacsony, de zörgés mentes húrmagasság, olcsó hangszereknél kerülni a tremolós hidakat, teljesen működő elektronika, nem lötyögő alkatrészek.
2016. okt. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha van gitáros ismerősöd, kérd a segitségét használt gityó vásárlásáshoz, ha nincs akkor használtan venni kockázatos mert aki nem ért hozzá megszivhatja
2016. okt. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
alaposan nézz szét neten használt oldalakon,és tanulj,nézz utána mi micsoda,minek hogy kell lennie,én is hónapokig ültem és böngésztem és végül megvettem az ismereteimmel egy használtat és jó vétel volt
2016. okt. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!