Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mikor kell ott lennem ha az...

Moja2001 kérdése:

Mikor kell ott lennem ha az elso sorban akarok "tombolni"?

Figyelt kérdés
Hat az van hogy novemberben megyek Justin koncertre Pragaba. A koncert 8kor kezdodik de mar 2oraval elotte kapunyitas van tehat akkor mikor menjek oda hogy az elso sorban legyek? Kerlek normalisan valaszoljatok.Koszonom :)

2016. okt. 7. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez a legfanatikusabb rajongóktól függ. Novemberben elég hideg lehet Prágában, szóval szerintem maximum 2-3 órával előtte kezdenek gyűlni az emberek.

Menj oda 16:00-ra forró teával, nagykabáttal. Előtte gyakorolj, hogy kibírsz-e 4 órát egy helyben állni, plusz a koncert és a hazaút. :DDD

Amúgy ki ez a Justin? Ugye nem a Justin Bieber? :D

OMG

2016. okt. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt. En ilyen 2-3orara terveztem hogy oda megyek de ez idotol is fugg mint ahogy azt elobb emlitetted. Es de a Justin Bieberre megyek :D
2016. okt. 7. 22:03
 3/6 A kérdező kommentje:
Johetnek meg valaszok ;) kivancsi vagyok masok tapasztalatara is.
2016. okt. 7. 23:09
 4/6 anonim ***** válasza:

A fanatikus rajongókat nem érdekli az idő ha kedvenceik koncertjére mennek. És hát Justin Bieber gyakorlatilag tele van ilyen rajongókkal. :D Úgyhogy 2-3 órával szerintem oda kell menni kezdés előtt, gondolom mindenki első sorban akar lenni, hogy megfoghassák Justin kezét meg hasonló dolgok. De én úgy csinálnám, hogy mondjuk 5 órával koncert előtt elmennék a hely előtt. Akkor még remélhetőleg nem lesz ott senki, mert ha már akkor itt fognak állni akkor baj van. Aztán elmegyek mondjuk kajálni vagy valami és 4 órával koncert előtt megint visszamegyek. Ezt így csinálnám, aztán amikor már úgy látom, hogy elkezdtek gyülekezni többen is, akkor én is beállok a sorba.

Remélem sikerül az első hely és jó koncertet! :D

2016. okt. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Voltam oda Muse koncertre az éven. Nyolckor volt a kapunyitás. Kb. fél hatra értünk oda és már nagyon sokan voltak, legalább ötszàzan.Végül a negyedik sorba kerültem, de csak azért mert 360 fokos, kör színpad volt. Normális esetben lehet kb. a huszadik sorba kerülök. Szóval ezzel csak azt akartam mondani hogy attól is függ milyen a színpad. Mivel Justinról van szó, el tudom képzelni hogy lesz aki már reggeltol ott fog álni.
2016. okt. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :) ment a zold kez ;)
2016. okt. 9. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!