Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy "tombolni" akarok?

Normális hogy "tombolni" akarok?

Figyelt kérdés

Legszivesebben mindig csak buliznék,pasiznék,innék,a barátaimmal lennék,benne akarok lenni minden hülyeségben,örült dolgokat akarok csinálni..stb.Normális ez 17 évesen?14-15,de még 16 évesen is inkább otthon ülős típus voltam,sehova se mentem,"minta gyerek" voltam,jól tanultam,otthon sokat segítettem,ez még most is meg van,szóval az eszemet nem vesztettem el,de amióta belekóstoltam a bulizásba,meg az éjszakázásba,megfertőzött,és rájöttem hogy nekem ez az életforma való,nem pedig az otthonülés.Pedig mostmár lassan kezdem érezni,hogy benő a fejem lágya,így a 18-hoz közeledve,de most jött ráma bulizhatnék,de nagyon.

Normális ez?

17/L


2011. aug. 30. 21:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az, hogy szeretsz bulizni nem jelenti, hogy nem vagy normális. Nagyon is lehetsz normális. Sok betokosodott ember van, akik szerint az otthonülés az egyetlen életforma, pedig nem így van.

Most szórakozz most vagy fiatal, de ésszel :)

2011. aug. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

bulizz csak most vagy fiatal!:)

nyilván rájöttél hogy otthon ülni nem jó!

Normális naná:)mikor buliznál ha nem most!

2011. aug. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Élvezd ki...ezen is látszik h 16évesen nem élted ki magad rendesen
2011. aug. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ezzel én is hasonlóan vagyok. 16 után kezdtem el csak bulizni járni, akkor is havi 1× vagy pár havonta. Most annyira megjött a kedvem hogy kb minden nap mennék így sorozatban. Csak sajnos nem csak hogy nincs rá pénzem de nem is akarok folyton bulizásra költeni, na meg a barátaim se érnek rá mindig a legtöbbjük vidéki. Most is csak havi 1×járok el bulizni, akkor viszont együtt van az egész társaság. Legszívesebben egy lakatlan szigetre vinném őket és senki nem megy sehova, bulizunk, szórakozunk, élünk a mának :D Szép is lenne :)

De ameddig velük vagyok még ha nem is sokat, addig nem panaszkodom!

18/l

2011. aug. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Hát bocs, szerintem inkább ez a normális, nem a sok 14-16 éves a szórakozóhelyeken. Eleve 16 a korhatár általában, 18 meg az alkoholé, ugyebár.
2011. aug. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Inkább most, mint 30évesen, 2gyerekkel a nyakadban. Csak ne fetrengj minden hétvégén részegen, és ne válj könnyűvérűvé. De amúgy nyugodtan:)
2011. aug. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Természetes. Mikor élje ki magát, ha nem fiatalon az ember? :)
2011. aug. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

17 évesen???? Naná hogy normális!!!

Mégis mikor akarsz élni, bulizni ha nem most??? Elég lesz bőven ha 10 év múlva nő be a fejed lágya, és akkorra higgadsz le. Bőven-bőven ráérsz még majd otthon ülni az után.

Addig bulizz!!!

2011. aug. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tök normális!!!
2011. aug. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

persze! hát mikor bulizz, ha nem most?!

13-14 évesen én otthonülős csúnya kövér voltam :) aztán lefogytam, kinyílt a világ. iszonyat jó sztorijaim, élményeim vannak abból a korszakból, amit sosem bántam meg, ma is így csinálnám :) pasizás, táncolás, iszogatások, átmulatott éjszakák :)

és még nem ért véget! :)

2011. aug. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!