Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok segíteni zeneírásban/...

Tudnátok segíteni zeneírásban/íráshoz?

Figyelt kérdés

Szeretnék írni egy dalt barátnőmnek hogy eljátszhassam (gitáron + énekelve) neki egy randin de nem szeretném hogy totál leégessem magam előtte ha nagyon retek lenne.

Nem vagyok valami ős tehetség se énekből se gitárból de azért tudok valamit. Írtam pár dalt de azokról lerí hogy amatőr vagyok ha kell leírom ide. Kérlek segítsetek.



2016. okt. 9. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
írj,segítek gitározok bár elég kezdő vagyok,és verset is csak egyszer írtam lánynak
2016. okt. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szóval akkor akordok meg barré szóba se jöhet ugye :D?
2016. okt. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Dehogynem , mivel már úgy kb 4 éve gitározok csak azt akartam mondani hogy nem vagyok egy slash(a gitártudásával) vagy bruno mars (a hangjával)
2016. okt. 9. 14:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem este amikor fáradt vagyok akkor jön mindig az ihlet, lehet neked is sikerül ;) most a napokban egy éjszaka alatt írtam 2 számot is.
2016. okt. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Mojjo ***** válasza:
100%
Ez így nem fog menni. Keress inkább valami ismert számot, lehetőleg, amit ő is szeret (de ne az abszolút kedvencek közül) és írj rá egy saját szöveget.
2016. okt. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!