Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Metallica vs Rammstein....

Metallica vs Rammstein. Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 25. 14:05
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
65%
Amúgy elég csak összehasonlítani melyik mekkora banda és kiderül azonnal... "Kissé" nagyobb fölényben van a Metallica :D:D
2010. máj. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 FFDP ***** válasza:
ma 17:01 Lady Gaga is, akkor ő is sokkal jobb, nem?
2010. máj. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:
68%
A Metal keretein belül észlény... A Lady Gaga nem zenének számít... Az egy dolog. Mittudomén. Bármi, csak nem zene...
2010. máj. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek veled 18:23
2010. máj. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 FFDP ***** válasza:
68%

Nem tetted, hogy metálon belül, észlény.

Csak arra akartalak rávezetni, hogy az, hogy "mekkora" egy banda nem jelent semmit. Kint voltam mind a Metallica, mind a Rammstein koncertjén és meg kell mondjam még utóbbi zenekar teljesen összeszedett és látványos showt csinált, a Metallica már erősen megkopott a hőskorához képest (nekem mondjuk már akkor se tetszett), Ulrich volt az aranymálnás, abszolút pontatlan volt a játéka. Lehet lepontozni, nem érdekel.

2010. máj. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:
100%

A legutolsó kommentelő előtérbe hozott egy olyan dolgot, amitől lassan a falnak tudok mászni.

A Metallica megkopott, amúgyis sz*r volt című okosságot hozza elő. Ezzel nem kívánok értelmetlenül vitatkozni, csak azt szeretném hozzátenni, kedves válaszoló, hogy csinálj úttörő zenét a trash metál műfajában, hozz albumról albumra valami újat, maradj a leghíresebb és a legelismertebb zenekar 30 évig, állj fel lelkileg a padlóról, maradj hiteles és nem utolsó sorban nyerj 11 Grammy díjat. Na ha ezek megvannak, akkor nekiláthatsz a Metallica fikázásához. Nem mellesleg közel 50 éves emberekről van szó...

Egyébként egy industrial és egy trash metál zenekar összehasonlítása olyan, mintha a vaníliát a rózsával hasonlítanánk össze, hogy melyiknek van jobb illata. Kinek melyik tetszik jobban, kinek melyik ad többet.

Nekem ez a két zenekar a kedvencem, de soha eszembe sem jutott volna összehasonlítani őket. Én is ott voltam mindkettőjük Budapesti koncertjén, de én mind fenemód jól éreztem magam. A Rammstein pirotechnikailag tényleg többet nyújtott, de az ő zenéjük egyszerűsége és egyben súlyossága talán ezt jobban meg is követelte. A Metallica-nál nem a showműsor, hanem a zene a hangsúlyosabb. Ha csak a színpadi látványosság érdekelne, akkor nem mentem volna el egyikre sem, hanem beültem volna egy cirkuszba 500 Ft-ért...

2010. máj. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:
100%

,,a Metallica már erősen megkopott a hőskorához képest (nekem mondjuk már akkor se tetszett)"


Ember.Ha alapból nem tetszik, akkor minek mész el?

2010. máj. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 FFDP ***** válasza:
73%

tegnap 23:06 maradjunk a zenénél, szóval a Rammstein a maga egyszerű, de nagyszerű zenéjét mindig precízen vezeti le, míg a Metallica, persze kinek mi jön be, ez szubjektív, de ha már a zenén volt a hangsúly, akkor egyben lehetett volna a produkció, mert sokat hibáztak a tagok, különösen a már említett Ulrich. Tudom én milyen dolog a rajongás, az emberek nagy része aki kinn volt annak is örülne ha Hetfieldék sakkoznának. Valóban nem kellene összehasonlítani őket, de ha már erről szól a kérdés.


tegnap 23:08 zenész vagyok és ingyen bejutottam.

2010. máj. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
100%
nekem a Rammstein :D én nem vagyok nagy Metallica rajongó... bár az is tetszik :)
2010. jún. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:
73%
Rammstein! Egyedül ők mozgatnak meg belülről! Ráadásul, ahogy írta is valaki a Rammstein egy NÉMET nyelven befutott banda, míg a Metallica angol nyelvű! Ráadásul a Metallica sokkal régebb óta nyomja! Szal minden tisztelet a Rammstein-nak ezért! Az Oomph!-ra tényleg hasonlítanak egy kicsit, viszont az Emigrate-t meg nem ér mondani, hiszen az a szólógitáros által alakított, és szerintem megérdemelten megbukott zenekar volt!
2010. jún. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!