Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Directionerek! Elárulnátok...

Directionerek! Elárulnátok nekem, hogy szerintetek az alábbi 1D szám mégis miben jobb, mint a mellette lévő, másik előadótól való szám?


2016. okt. 15. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Na erre én is kíváncsi vagyok.
2016. okt. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Menő zene, de miért kell hasonlítgatni. Aki ilyen idol fiúbandákat akar hallgatni, az had tegye.
2016. okt. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Ezeket nem is érdemes összehasonlítani.
2016. okt. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
35%

Directionerek számára azért jobb ez a szám,mint a többi,mert nekünk írták.

Egy évvel ezelőtt szünetre mentek,ezzel a számmal (is) köszöntek meg nekünk mindent,és jelzik,hogy visszatérnek ("This is not the end"),nem hagynak itt minket.

Szóval ez nekünk szól,ezért tudjuk inkább átérezni az üzenetet.

2017. jan. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mi a véleményed a Beatles számáról?
2017. jan. 10. 22:06
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó, jobban hasonlít egy beksztrít boysra az együttes, de az lenne fair, hogyha nem úgy állítanád be a Beatlest, mint akiknek nem voltak populista számaik.

Jön valaki, aztán berak egy még alternatívabb számot. Akkor azt jelentené, hogy minek hallgat bárki Beatlest? Azért még ma is bőven a pop kategóriába tartozna a zenekar.


Az jut róla eszembe, mint amikor egy gyerek apja könyvelő,a másik meg azzal dicsekszik neki, hogy az ő apja bezzeg közlekedési rendőr.

2017. jan. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
32%
neked talán egykutya. de nekünk nem! van, aki nem azért szereti a(z) 1D-t ahogy kinéznek. én a zenéjükbe szerettem bele 5 évvel ezelött. és számomra egetrengető a különbség. lehet, hogy másnak nem, ezért nem ítélek el senkit. viszont hidd el, hogy nekünk (igazi) directionereknek tökéletes az a zene. lehet, hogy szerewtik a másikat is... de számomra attól jobb amit érzek miközben hallgatom. a másik zene (nem azt mondom hogy nem jó) viszont teljesen hidegen hagy. a One Direction számai közben egyszerre szeretnék sírni, nevetni, sikítani,és még ehhez hasonló 10000 dolgot csinálni. nem a zene, vagy az előadó közt van különbség, hanem a hallgatók között.:)
2017. jan. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
21%
Ezt nehéz megmagyarázni... Én szeretem a Rolling Stone és az Oasis számokat is(még hallgatni is szoktam), de ez az egész One Directioneres dolog olyan különleges. Akik nincsenek benne azok nem tudják, hogy a Directionerek mennyire összetartanak és mennyi barátság és jó emlék született a fiúk által. De a kérdésre válaszolva: szerintem ez a daluk nagyon jóra sikerült és ha valakiért rajongsz akkor mindig a másik dolog elé teszed. Egyszerűen mi szeretjük ezeket a srácokat és ezzel együtt a dalukat is. És nem függ azzal össze, hogy jól néznek-e ki!!!!! Mert amikor hallgatom őket abban a hangjuk van.
2017. júl. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!