Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Aki elolvas egy könyvet, és...

Aki elolvas egy könyvet, és azt mondja hogy neki nem tetszett, de mégis elolvassa a másik részét mert az a vége, mondván mert kíváncsi, de szerinte szar, akkor az a valakinek tényleg nem tetszett a könyv?

Figyelt kérdés

Ismerősömről van szó.


14/f


2010. dec. 22. 16:16
 1/5 szüszü ***** válasza:
Én is ilyen vagyok.ha elkezdem,muszáj befejeznem,akármilyen rossz is.:)
2010. dec. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én így voltam a Tvájlájttal. Elolvastam az elsőt, hát, mondom így magában elmegy, elolvastam a másodikat, az jobban meg volt talán írva, mint az első, de egyre inkább hasonlított egy spanyol/brazil/argentin szappanoperára, aztán elolvastam a harmadikat, azt szenvedés volt már olvasni(k.b. a felétől), aztán a negyedik úgy, ahogy van, szörnyű volt. Így, hogy olvastam midnet, véleményt tudok modnani, az egészről, és ez nem egy pozitív vélemény(fiú vagyok amúgy). Tehát igen, van ilyen :D
2010. dec. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha valaki egy regényről azt mondja, hogy "szar", a minimum, ami elvárható tőle, hogy olvassa is el, egyébként hogyan fogalmazhatna meg egy ennyire lesújtó véleményt? :)

Egyébként én is úgy vagyok vele, ha valamit elkezdtem olvasni, azt be is darálom, ha tetszik, ha nem (legközelebb figyelmesebben választok), utána természetesen el is mondom a véleményemet róla.

2010. dec. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én se szeretek félbehagyni könyveket.
2010. dec. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudja összeegyeztetni az értékrendjével, valami negatív érzést vált ki belőle, és utálja, de attól még érdekli őt, mert... Ha valamit utálunk, az csupán kivetítés valami olyasmiről, amit magunkban nem tudunk szeretni. Azért olvashatja ezt a könyvet, hogy megtudja, miért utálja ezeket a dolgokat, vagy hogy helyretegye magában. Mondjuk csak tudat alatti késztetéssel. :D

A Harry Potterrel voltam így. Rühellem Harryt, Ront, és Hermionét, lekaparom tőlük a falat, idegesítő ahogy változik a cselekmény, mégis végigolvastam mind a hét kötetet, de akkor is útállom, közben szeretem is. Fura.

2010. dec. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!