Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretnék elektroakusztikus...

Szeretnék elektroakusztikus gitárt vásárolni. Ki mit ajánl max.60 000 Ft-ig?

Figyelt kérdés

A páromnak lesz meglepetés karácsonyra, mert a gitárját rossz anyagai körülmények miatt el kellett adnia. Szeretném boldoggá tenni, hogy beteljesíthesse az álmát.

Annyira nem értek a gitárokhoz, azon kívül, hogy egy két dalt el tudok játszani és a hamis hangokat észre veszem.

Így a márkák nem mondanak semmit, ebben szeretném a tanácsotokat kérni. Melyik az, ami megéri, mert jó minőségű, hangzásilag rendben van.

Ami még fontos, a párom nem kezdő, profi gitáros.



2016. okt. 24. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
2016. okt. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Waff ***** válasza:
Esetleg az anyagi határokrók tudnál mondani valamit? Mekkora az összeg amit a hangszerre szánnál? És milyen célra használná? Színpadi fellépésekre zenekarral, vagy otthoni felvételekhez?
2016. okt. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Waff ***** válasza:
De hülye vagyok! Bocs kérdező, egy másik kérdés volt a fejembe, és ott nem volt szó összegről. A fentebb linkelt Cort szerintem is jó választás. [link] Ez is szóba jöhet akár...
2016. okt. 26. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább kérj segítséget olyantól, aki ért a gitárokhoz, és ismeri a párod is. Ha már régóta csinálja, és megvan a kialakult stílusa, igényei, akkor két ugyanannyit érő gitárnál is változhat, hogy mennyire tudja hasznát venni. Vagy ha nem ragaszkodsz a meglepetéshez, akkor inkább tőle kérdezd meg. :)


Másrészt - és most nem a pénztárcádban akarok turkálni - egy profi gitáros biztos, hogy 60ezer forintos gitárt használ? Persze néha lehet látni befutott zenészeknél is olcsó gitárt, de szerintem egy profit már nem elégít ki egy olcsó tanulóhangszer, én a helyedben lehet, hogy utánakérdeznék, hogy milyen hangszerre vágyik, és pontosan milyenre van most épp szüksége.

2016. okt. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! A második barna cort, olyana volt. Pont olyan mint a képen. :D Azt hiszem, eddig az a nyerő.

Az én pénztárcám is véges, sajnos nem vagyok milliomos, hogy drágábbat tudjak venni. Viszont ha nekem venné valaki, ötülnék neki, meglepődnék. :)

2016. okt. 27. 21:59
 6/6 Waff ***** válasza:
Erősítőt is szeretnél venni hozzá?
2016. okt. 28. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!