Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tanuló gitár után milyen...

Tanuló gitár után milyen gitárt érdemes venni?

Figyelt kérdés
Úgy érzem már vagyok olyan szinten, hogy vegyek egy kicsit jobb gitárt. Milyet érdemes és mennyiért? Használtan vagy inkább újat?

2016. okt. 31. 14:05
 1/3 Waff ***** válasza:

Rá lehet szaladni kiváló használt gitárokra, remek áron, olyankor jobban megéri használtat venni. Pl. GS fanatic oldal. Nézelődni, vadászgatni kell...Amire vigyázz, az az, hogy sokszor egy használt hangszerért annyit kérnek mint az új, bolti ára, de olyant is láttam már, aki bolti áron felül árulta a portékáját...na azokat kerülni kell.

Egyébként mennyi az anyagi keret, és pontosan milyen gitárt szeretnél? Fémhúrosat, nylonosat, esetleg elektromosat? És milyen szinten vagy?

2016. nov. 1. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Eddig nylonos volt, ezért mindenképp fémhúrosat szeretnék. Cort ad810-re gondoltam eddig.
2016. nov. 1. 12:55
 3/3 Waff ***** válasza:
Jó valasztás, csak megerősíteni tudlak benne! Egy Cort AD810-es jelenleg 33000 ft. Ha használtan vásárolsz 23-24 ezer ft.-tól ne adj többet érte, mert akkor már jobban megéri 2-3 rugót hozzácsapni és újan megvenni.
2016. nov. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!