Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan tanulhatnék meg gitároz...

Hogyan tanulhatnék meg gitározni 0 tudással tanár nélkül és milyen gitárt érdemes venni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Mindenképp tanár nélkül kell megtanulnom mert eléggé kevés időm van egyetem mellett de egy napi 2órát tudnék gyakorolni esténként. Találtam neten sokféle könyvet gitározáshoz illetve sok gitárt is de nem tudom melyik lenne a legideálisabb. Valaki aki ért hozzá segítsen légyszi !! :D 18/F

2016. okt. 29. 00:33
 1/7 Mojjo ***** válasza:
100%
Első körben légy legalább annyira önálló, hogy megtaláld a kétszázmillió ugyanilyen kérdést, amit már feltettek ezen az oldalon. Komolyan, naponta-kétnaponta megkérdezik itt ugyanezt. És az autodidakta tanuláshoz kell legalább minimális talpraesettség, önállóság.
2016. okt. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Esetleg ha ismersz valakit akkor kérd meg,hogy segítsen hétvégente 1-2 órát :) Elsőnek inkább 15-20E ft között vegyél használt gitárt,erősítőnek pedig megteszi a gép hangfala és egy átalakító,mikor pedig eljutottál egy általad/"tanárod"által elfogadott szintre és szeretnél még jobb lenni,akkor vegyél egy kicsit komolyabb cuccot.
2016. okt. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Mojjo ***** válasza:
100%
@2: nem mondta, hogy elektromosat akarna ;) Amúgy az általad vázolt setup tökéletes arra, hogy egy kezdő kedvét egy életre elvegye a gitározástól...
2016. okt. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na most akkor full összezavarodtam. Beszéltem egy ismerősömmel ő elektro-akusztikus gitárt ajánlott de most végképp nem tudom mi legyen. Jelenleg úgy gondolom, hogy veszek egy stagg, ibanez vagy fender akusztikus gitárt tanulni illetve családdal, barátokkal elszórakozni aztán későbbiekben ha komolyan gondolom akkor egy nagyon jó elektromos gitárt. Ez így jó?
2016. nov. 1. 00:02
 5/7 Mojjo ***** válasza:
@4: elektro-akusztikus hülyeség. Felesleges. A Staggot felejtsd el, elképesztő rosszak. Még egy gyakorlott gitáros is szív velük, nemhogy egy kezdő. A Fender, Ibanez olcsó akusztikusai rendben vannak. Egy Fender CD60 mondjuk. Igaz ár/érték arányban a Cort akusztikusok lenyomják, de ha fontos a márkanév, ami rá van írva...
2016. nov. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hallgattam rad. Egy cort akusztikus gitart rendeltem, ha minden igaz holnap vagy penteken meglesz! Koszi a segitseget!:)
2016. nov. 2. 15:42
 7/7 anonim ***** válasza:
#2 Én is azon tanultam és mégsem vette el a kedvem :)
2016. nov. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!