Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Volt már innen valaki Rammstei...

Volt már innen valaki Rammstein koncerten? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Mindent a koncertekről, lécci :)

2016. nov. 1. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, most június 3-án, Bécsben. Mit mondjak? Látványos volt, néha vicces, megvolt az a kemény ,,zúzás", Tillnek kétszer is elromlott a mikrofonja :). Többségében régi slágerek voltak, de volt egy új dal(Ramm4), és pár ritkaság(Halleluja stb.). Összességében jó volt, csak megfordulni alig tudtam, annyian voltunk.
2016. nov. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Nézegettem felvételeket a koncertekről, csak kíváncsi voltam, hogy minőségileg milyen. gondolok itt a késések, hangtechnika stb. Mert sok olyat hallani, hogy nem érte meg, kamu stb., de amiket a felvételeken láttam, azok alapján minőséginek mondanám.
2016. nov. 4. 18:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a késésekre nem panaszkodom, sokat járok ,,kisebb" koncertekre is, pl idén a Campuson a Tankcsapda 15 percet késett, az Ossian meg szinte mindig 5-15 perc között, de engem nem zavar :) Miként a minőség sem annyira, csak ne recsegjen. A kamut nem tudom, mire értették, de csak nem várja el senki, hogy Till felszeletelje Flaket a Mein Teilban!? Viszont egy kis playback szokott lenni, pl nekem Bécsben az Ich tu dir Weh refrénje gyanús volt, dehát na, figyelnie kellett a látványra is, és ennyiben még elviselhető.
2016. nov. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

no igen; a látvány. az angyalszárny az nagyon bejön :)

playback... nem mai gyerekek azért :)

2016. nov. 5. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!