Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudtátok? Ma volt az utolsó...

Tudtátok? Ma volt az utolsó Morning Show :- ( Úgy volt, hogy péntekig lesz, de ma kaptak egy levelet, hogy holnap már nem kell bemenniük. Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A hivatalos oldalon megnézhetitek, mi történt. nem érdekem a megosztás, egyszerűen felháborít, ami megy ebben az országban. Nem voltam fanatikus rajongó, nem is mindig értettem egyet velük, de szerettem hallgatni. Tegnapra pl. sikerült megszervezniük, hogy egy 104 éves nénit kitüntessen a Posta, ahol 50 évig dolgozott. Ez volt a legnagyobb vágya a néninek - megoldották :-)
2016. nov. 15. 20:21
 1/9 A kérdező kommentje:

Hoppsz, lemaradt a link - itt tudjátok meghallgatni Balázst az okokról:

[link]

2016. nov. 15. 20:22
 2/9 anonim ***** válasza:
az utóbbi időben már csak a balázs ezotéria mániájáról szólt szinte a fél műsor...évekig hallgattam mert nem volt más,de mostanában már irritált...nem fog hiányozni...
2016. nov. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel.
2016. nov. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Van helyette önindító a music fm-en :D
2016. nov. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Itt nem csak arról van szó, hogy jó a műsor vagy sem...

Hanem arról az eljárásról, hogy elmész haza a munkából és pár óra múlva kapsz egy levelet, hogy holnap már nem kell bemenni dolgozni. BÁRKIVEL MEGTÖRTÉNHET, VELED, VELEM. Nem számít szerződés, nem számít a jog, nem számít az hogy holnap már nem tudod kifizetni a számládat emiatt - semmi nem számít... :-( Mindezt közben a hallgatókkal mit sem törődve...

2016. nov. 15. 21:03
 6/9 anonim ***** válasza:

te vagy az balázs?

a legviccesebb az volt, amikor a többieket kioktadtad a súlytalanságról

Gőzöd sem volt róla :D

2016. nov. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6-os, ha ezt a kérdezőnek írtad, akkor nem, nem én vagyok a Balázs. Sőt, még pasi sem vagyok. Egy egyszerű ember vagyok, akit már tettek ki így egy munkahelyről, hogy holnap nem kell jönni és mindig felháborít az, amikor ennyire semmibe veszik a másik embert - jelen esetben a hallgatókat.


Balázsék annyiból "szerencsésebb" helyzetben voltak, hogy tudták: meg fog szűnni a műsoruk. De se elköszönni a hallgatóktól, se semmit nem tudtak. Méltatlan, a hallgatókat is megfosztották...

2016. nov. 15. 21:27
 8/9 anonim ***** válasza:
bochkorékat is hasonló módon intézték el ,gúnyolódtak is rajtuk eleget balázsék vissza nyalt a fagyi...mellesleg tényleg csúnya befejezés ez így de azért nem faragnak rá mint egy átlag dolgozó van másik munkájuk is...
2016. nov. 16. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

"mellesleg tényleg csúnya befejezés ez így de azért nem faragnak rá mint egy átlag dolgozó"


Igen, írtam is, hogy ők azért tudták, hogy pár nap múlva vége lesz...

DE!!! Úgy látszik, végül a Class FM vezetősége - látva a Facén a hatalmas "forgalmat", megosztásokat, nézői véleményeket és azt, hogy többen beígérték: ott fognak állni reggel Balázsékkal a székház előtt - meggondolta magát (egy pillanatig azt hittem, a kész átverés show-ban vagyok :D) és este 11-kor érkezett a hír, hogy ma, azaz 16-án még beengedik őket, leadhatják a műsort. Aztán reggel mondta Balázs élőben, hogy már több helyre nem tudnak bemenni, mert oda már nem jó a belépőkártyájuk - de a stúdióban még igen :-)


Ezekkel a szavakkal búcsúztak (Sebestyén Balázs hivatalos oldalán megjelent videóból írtam ki):


Morning Show búcsúzó :


Sebestyén Balázs : "...Drágák vagytok, hogy ennyien szerettek bennünket, kövessétek a Facebook oldalunkat, ott tudtok majd meg rólunk mindenféle információt és...és...és..és,és: VIGYÁZZATOK A FÉLIGAZSÁGOKKAL! Jó? Vigyázzatok a féligazságokkal és ahogy szoktam mindig mondani: legyetek nagyon válogatósak! (háttérben: "Így van!" ) Legyetek nagyon válogatósak és...és gyerekek, nem kell betojni...ha valamiről valamit gondolunk, azt nyugodtan mondjátok ki - mi is ki fogjuk mondani, és... és az a feladatunk, hogy kimondjuk. EZ AZ ORSZÁG AKKOR FOG IGAZÁBÓL JÓL MŰKÖDNI, HA NEM TOJUNK BE, HANEM, HANEM KIMONDJUK AZT, AMIT GONDOLUNK. Vadon Jani: " Így van! Kétféle embertípustól nem kell félni: aki folyamatosan igazat mond és aki folyamatosan hazudik, mert Tőlük tudod mindig, hogy mire számíthatsz.... Aki viszont féligazságokat mond - attól tartani kell... "

2016. nov. 16. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!