Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan lehetnék aleg gyorsabba...

Evildead142 kérdése:

Hogyan lehetnék aleg gyorsabban közkedvelt énkes szerüség ember tehetség kutatókon kivül?

Figyelt kérdés
2016. nov. 24. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
you tubéra tölts fel énekes szerü cover videokat ,és ha teheetséges vagy jönnek a rajongoid maguktol is,vagy facebookon is megosztják egymással,ha tetszel nekik.
2016. nov. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%

Én annyira nem számítok nyelvtan nácinak de azért mindennek van határa...

4 helyesírási hiba egy mondatban és még csak nyelvtanilag sem helyes.

Hajtott a tatár hogy nem volt időd visszaolvasni vagy mi van? Ráérsz te még a hírnévvel először az anyanyelved tanuld meg...

2016. nov. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyjad. Amit ez első mondott az nem rossz ötlet, de most komolyan?! Mindenki híres akar lenni, vagy mi? Ha tényleg jó hangod van, és jársz tanárhoz, sokat foglalkozol vele, erre teszed fel az életed, akkor talán jó esetben egy 10 év múlva befuthatsz (bár nem tudom hány éves vagy, az írásod alapján még középiskolába jársz vagy általánosba). De ehhez téneg nagyon nagy akaraterő, borzasztó sok türelem, gyakorlás, és évek kellenek. Nem lehet pár nap/hónap alatt befutni. Még ha tehetség kutatóba mész sem. Az csak a látszat hogy pár percet énekelnek. Egy élet munkája van azokban. Amúgy nem tudom mennyire követted nem véletlen, hogy a legnézetteb ilyen videók a béna hangú kornyikálónkia szerencsétlenek, akik híresek akarnak lenni, elmennek egy tehetségkutatóba, és azt hiszik befutnak, és nem esik le nekik, hogy ez nem így megy. Nagyon sok munka kell hozzá.

Egyszóval én inkább lebeszélnélek róla, mert nagyon telített a szakma. Mondok egy példát. Van egy osztálytársam, akinek tényleg jó hangja van, szeret énekelni meg minden és azt mondta nem akar ezzel foglalkozni, mert nincs olyan szép hangja, és telített a "piac". Kezded kapizsgálni? Nagyon durva mik folynak a pop szakmában. Tényleg brutál szép hangodnak, jó kapcsolataidnak, és managerednek kell lennie ahhoz hogy tényleg híres legyél, én csak lebeszélni tudlak róla. (Bocsi a hibákért!)

2016. nov. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!