Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen balkezes elektromos...

Milyen balkezes elektromos fix húrlábas gitárt ajánlotok kezdésnek max 40-45 ezer forintig?

Figyelt kérdés

2016. nov. 26. 23:08
 1/2 anonim válasza:
Stagg G300-al jó tapasztalatom van, nem jó márka, a hangja sem épp túl szép, de teljesen elfogadható, a teste mahagóni, ragasztott nyakkal, szerintem szép, egyszerűségéből adódóan nekem semmi, de semmi bajom nem volt vele :) hiába szídják, szerintem ennyiért jobbat nem kapsz. Ennyiért sajnos még szerintem a cortok nem valami jók, olcsó fa...stb :/ Ha esetleg még kicit gyűjtenél a Vintage lvs6 egy meglepően jó gitár, csak 75k :/ bár használtan most is van 50-ért gs fanaticon :)
2017. febr. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia köszi a választ, de már vettem egy tremolósat, a kart nem raktam rá mert minek :D Cort G200LH Bk-t vettem és nagyon tetszik!!! :)
2017. márc. 3. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!