Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Volt valaki a közelmúltban...

Volt valaki a közelmúltban Tankcsapda koncerten?

Figyelt kérdés
Hamarosan lesz Tcs. koncert nálunk, de nem tudom, hogy érdemes-e elmenni. Miket játszanak mostanában egy koncerten? A régi számokat játsszák, vagy már a Wellhello előzenekara lett, és átmentek teljesen homoba?

2016. nov. 30. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Voltam és élveztem. Továbbra sem pop latymatag. A számok % százalékát ismertem csak, de ennek ellenére jó volt. Kb a fele régi a másik fele új, kivéve, ha ilyen lemezbemutató koncert, akkor nyilván nincs igazán régi. De szerintem az új számaik között is van jó, pl a Koponyák és csontvázakat kimondottan szeretem. Szóval sztem érdemes, de ha elmész és mégsem jött be, akkor mosom kezeim.
2016. nov. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*40 százalékát ismertem
2016. nov. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A Három r0hadék rockcsempész turnéval tévednek ide.

Találtam egy ilyen track listát:

https://www.youtube.com/playlist?list=PL8G4YHHg-9E0jvCA55XS2..


Elvileg ezek a számok lesznek itt is. Kb. a fele régebbi. 7-8 éve voltam utoljára Tcs. koncerten, az hatalmas volt. Azóta pár számukat meghallgattam az új albumaikról, de az már nem az a Tcs., amit megszerettem. Ez az Alföldi gyerek... no comment.

Köszönöm a válaszokat! Még alszom rá egy párat. Amúgy december 10.-én lesz a koncert.

2016. nov. 30. 21:03
 4/6 A kérdező kommentje:
Most látom, hogy a KOPONYÁK ÉS CSONTVÁZAK-ba az Ektomorf énekese is beszállt. Ez tényleg jól sikerült. :)
2016. nov. 30. 21:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyanazokat játszák mint amik a listán vannak.
2016. dec. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2016. dec. 3. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!