Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan kezdjek el gitározni...

Hogyan kezdjek el gitározni tanulni?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék tanárhoz járni, tehát itthon akarom csinálni. Mivel kezdjem? (Bocsi a fogalmazásért)

2016. dec. 5. 18:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
1. Kell egy gitár.
2016. dec. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ezen kívül? Ezt én is sejtettem xd
2016. dec. 5. 20:14
 3/14 anonim ***** válasza:

2. Akkordokat keresgélsz.


Mit hallgatsz?

2016. dec. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Sokmindent😅 Nehéz megtanulni? És milyen gitárt kellene venni? Mert Még csak tervben van
2016. dec. 5. 20:44
 5/14 anonim ***** válasza:

[link]


Előbb az alapakkordokat: C,D,E,F,G,A,H és a Cm,Dm,Em,Fm,Gm,Am (A Hm-ról azt se tudom micsoda :D)


De kihagytam, hogy mindezek előtt be kell tudnod hangolni a gitárt: https://www.youtube.com/watch?v=Vo-z8Axn0x4

2016. dec. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Oké, a Hm az amit eddig H-nak játszottam, a H-t nem ismertem eddig. :D
2016. dec. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem nehéz.

A gitár attól is függ mit akarsz játszani, ezért kérdeztem mit hallgatsz.

[link]

2016. dec. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Félek, hogy a behangolás része nem fog menni :D

Igazából semmi elképzelésem, hogy konkrétan milyen zenéket szeretnék játszani :'D

Ha megkérdezhetem te hány éves vagy és hány éve gitározol?

2016. dec. 5. 20:57
 9/14 anonim ***** válasza:
Én vagy húsz éve gitározok és a jelenlegi tudásszintemet bárki képes elérni kb. egy hónap alatt. :D De az alapokat mindenki képes összeszedni magától, aztán meg úgyis kiderül, hogy ki meddig jut. A gyakorlás fontos, az viszont csak akkor lesz jó, ha olyanokat játszol amiket szeretsz.
2016. dec. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Meg hallottam fémhúros meg másmilyen gitárról, hirtelen nem jut eszembe a neve... Azok között mi a különbség? Asszem nylonhúros de nem hinném...
2016. dec. 5. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!