Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki a kedvenc Deathstars tagotok?

Ki a kedvenc Deathstars tagotok?

Figyelt kérdés
2010. máj. 1. 21:53
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%
Béla.
2010. máj. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
50%

Egy értelmes válasz: CAT !!!


Szerintem egyszerűen gyönyörű. Azért Nightmare sem rossz.

Láttam vele 1-2 interjút és pozitívan csalódtam: teljesen higgadt és intelligens. :)

2010. máj. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Whiplasher,Cat:D
2010. jún. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
50%

MINDEGYIK

Cat,mert egy félisten

Whip, őis:D

Skinny, baromi jófej és közvetlen

Nightmare, csak mert DS tag:D

Bone, mert ő is közvetlen és azt hiszem ő volt az első aki megtetszett a bandából:D

2010. jún. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 FFDP ***** válasza:
100%

Whip: karizmatikus, intelligens ember, jó fej

Nightmare: a zene nagy részét neki köszönhetjük, vannak akik "rosszfejnek" tartják, de szerintem az ellentetje igaz

Cat: gitározni tud. Egyébként kib@szott hiú, de mire? Nem mondom, hogy nem helyes, de a köldökpiercingjét ahogy elnézem a 6 éves kisfiú ihletésű testén elgondolkodok, hogy miért is szeretik a lányok. Azért őt is bírom :)

Bone: jó fej, közvetlen, rendes.

Skinny: szintén.

2010. júl. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Whip: hihetetlen, hogy mennyire különbözik a koncert közbeni Whip és a koncerten kívüli Whip...koncerten szarkasztikus, hergeli a közönséget és sokszor direkt adja a túlfűtött erotikus mozdulatokat a színpadon :D...ellenben koncerten kívül rendkívül intelligens, kedves, egy hatalmas öleléssel jutalmazza a rajongóktól kapott ajándékokat :)


Nightmare: ahogy a fentebb író írta, a zene nagy részéért ő a felelős, én is hallottam, hogy sokan félnek/féltek tőle, na igen vannak rossz napjai neki is, de az esetek nagy többségében ő is kedves a feleségével egyetemben :D


Cat: na most jön az unpopular opinion, ő az egyetlen akit nem bírok. Igaz ami igaz, tud gitározni. Viszont a személysége irritál...pózol, úgy viselkedik mintha ő lenne a kiskirály, viszont valójában inkább egy 12 évesre hasonlít. Mégis őt kedvelik legtöbben a gótleánykák, bár nem értem mit esznek egy kislánytesű pasin...


Bone: Imádom! Közvetlen, kedves, pózol a fanokkal, beszélget velük...csupa pozitívum :)

Skinny: Ugyanaz a helyzet, mint Bone-nal kiegészítve azzal, hogy Skinny szó szerint egy állat a szó legjobb értelmében :D ( és rohadt magas :D )

2010. dec. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 FFDP ***** válasza:
tegnap 22:26 Te hol futottál össze velük? Koncert előtt/után busz mellett?
2010. dec. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Eddig minden koncert előtt összefutottam velük :) közvetlenek, kedvesek, csupa jót tudok mondani csak róluk :D ellenben pár rajongó gótkislánytól kitör a frász :D
2010. dec. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 FFDP ***** válasza:
Látásból akkor biztos ismerlek :) Amúgy meg igen, tök rendesek és a gótsunák nekem is unszimpik általában.
2010. dec. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Te hol futottál össze velük? :) Mennyi koncerten voltál eddig? Mesélj te is ;)
2010. dec. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!