Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mik is pontosan az akusztikus...

El Greco kérdése:

Mik is pontosan az akusztikus hangszedők?

Figyelt kérdés
Utánaolvastam, de nem értettem egészen. Van nekem egy Cort Earth 70-es 12 húros egyszerű, mezei akusztikus gitárom, semmi elektronikával. Akkor erre rá lehet tenni egy ilyet, és jack dugóval rá lehet kötni egy erősítőre? És ha igen, akkor szívesen elfogadnék pár tanácsot, hogy milyet vegyek, vagy mik a tapasztalatok velük. Nagyon köszönöm előre is.

2016. dec. 10. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen lehet, ezek arra valók hogy kihangosítható legyen egy szimpla akusztikus gitár... tulajdonképpen úgy működik hogy van egy kis szerkezet amin van egy jack bemenet és egy rezonancia mikrofon amit a gitár fedlapjára kell rögzíteni és egy jack kábellel egyből mehetsz bele az erősítőbe és tulajdonképpen ennyi...
2016. dec. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönet és hála! :)
2016. dec. 11. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!