Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vintage V100, megéri-e az árát?

Vintage V100, megéri-e az árát?

Figyelt kérdés
[link] Ezen gitár megvételén gondolkodom, esetleg valakinek van valami tapasztalata róla? (Előzőleg jókat olvastam vele kapcsolatban.)

2016. dec. 16. 08:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben van... maximum a hangszedőket lehet idővel valami minőségibbre cserélni de a gyári wilkinsonnal is el lehet gitározgatni!
2016. dec. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Teljesen rendben van a gitár, jó anyag és szép munka. A hangja, fogása is kényelmesen Gibsonos. A hangszedők Alnico5 mágnes ami elég jó, ha majd tehetem kipróbálok rajta egy duncan-t de így is rendben van.

Nekem csupán annyi apró gondom volt vele hogy nekem piszok magasan voltak a húrok a nyaknál(akárcsak a Gibsonoknál) és ezért a nyerget ki kellett venni becsiszolni.

2017. ápr. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!