Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nagyon szeretem a kpop-ot (es...

Nagyon szeretem a kpop-ot (es gondolom ezzel nem vagyok egyedul) de felek hogy elitelnek. Mert "ellopom" mas ország zenjet stb. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Van valami tanacsotok hogy küzdjem le ezeket a felelmeimet? (tudom hogy az imént említett indok is eleg szanalmas de bennem vannak ezek a felelnek es emiatt nem hordom például ehez kapcsolódó ruhám)

2016. dec. 19. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ellopod? Ezt nem igazán értem...az ő zenéjük de nem csak maguknak vagy nem csak ázsiaiaknak csinálják...Ha pl amerikai pop fan vagy akkor is ellopod ennyi erővel? Mi a különbség?


Egyébként Magyarországon nem igen vannak anti fanok csak szűklátáskörű emberek akik lehet hogy megnéznek de nem hinném hogy elítélnek, ha meg igen...hát gondoljanak amit akarnak miért foglalkozol vele?


Egyébként ruha alatt pontosan mit értesz? Mert pl én a kpoppos pólóimat otthon hordom mert ugye azon rajta van egy csapatkép és azt azért túlzásnak tartom hogy olyanba mászkáljak a (nem kpop fan) ismerőseim előtt (nem azért mert szégyellem hanem mert tuti hogy ők furának találják, az más kérdés hogy ők nem ítélnének el emiatt). Ezzel szemben kitűzőket simán táskára aggatok, sapi, nyaklánc minden jöhet vagy olyan póló amin csak a csapatnév van rajta.

2016. dec. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt az ellopom kérdést én sem értem. Miért lopnád? Akkor az amerikai, spanyol stb zenét is lopod.. Úgyhogy ezt felejtsd is el :) Nem lehet, hogy inkább attól félsz, hogy elítélnek mert szereted a kpopot? Pl Sokan láttam itt is hogy írták kislányoknak való, hogy nézne ki a fiúk tiszta lányos stb.. Ők azok, akik nem is ismerik a kpop-ot csak hallottak max 2-3 számot meg ránéztek egy bandára. Velük nem kell foglalkozni. engem se érdekel ő mit szeret hát őt se érdekelje. Mellesleg nem hinném hogy az a sok 16+ klip kislányoknak van, meg némely szöveget nem érti meg a 12 éves. Az hogy más lehurrogja az ne zavarjon. Tudni kell normálisan lereagálni. Nekem mondjuk csak olyan felsőm van amin a logó van rajta illetve a banda neve (B.A.P) Meg egy olyan felsőm van aminek az elején az egyik tag van fekete-fehéren. De olyan, mintha csak egy random ember lenne vagy random karakter azok számára akik nem tudják honnan van a kép :D Úgyhogy én felszoktam venni utcára is őket. Bár ha egy tag vagy egész csapat képe lenne rajta, akkor nem biztos a körülöttem lévők díjaznák , meg felvenném kintre. Mondjuk én sose szerettem ha egy híresség/Idol képe van a felsőn. Inkább csak az emblémás cuccok :D
2016. dec. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Ne félj.

Én is kpoper vagyok,rengetegszer piszkálnak miatta,de csak hagyd őket figyelmen kívül. (Igazából csak a zenei ízlésemet piszkálják)

2016. dec. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Zenét nem lehet ellopni,nem kell komolyan venni azzokat akik elitélnek, én például az anime-rajongásom miatt vagyok elitélve, de nem nagyon zavar... Én nem vagyok K-pop fan, barátnőm K-pop fan, nem is kicsit, oly annyira hogy már nem foglalkozik velem és elitél mert nem vagyunk egy fandom-ban :I (Lényegében nincs semmi bajom a zenéjükel, van ami nekem is tetszik, de barátnőmnek hála megutáltam c-c) Na meg ha egy olyan csajt látt aki szereti Jimint vagy V-t tiltja öket stb. ;-;
2017. jan. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó. Én is nagy Kpop fan vagyok de a te barátnőd már beteges.
2017. jan. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért kéne félned?de most komolyan...

Mi lesz ha valaki leszolja a zenét amit hallgatsz? Visszaszolsz, nem foglalkozol vele vagy onnastól már nem is hallgatsz kpopot? Ennyi erővel ne is hallgass zenét.Emberek vagyunk. Nem egyformák. Van aki a kéket szereti van aki a pirost. Te a kpopot szereted.Ha éhes vagy azt eszed amit szeretsz vagy azt amit utálsz?, olyan ruhát veszel meg ami tetszik vagy olyat ami kényelmetlen és nem néz ki jól?. Ha te a kpopot szereted azt hallgatod. Ha szereted vállald fel. Emiatt senki nem fog "megverni az utcán".Biztos, hogy lesz olyan aki pl leb**izza őket de nem kell vele foglalkozni mert hülyékkel nem érdemes vitatkozni. Megmondod hogy nem b**ik és hagyd rá.Ennyi.Menj el mondoconra és majd ott láthatod h mennyien vannak a fanok, lépj be fb csoportokba, beszélgess kpop fanokkal. A stílushoz pedig csak annyit, ha szerinted jó és jól érzed magad benne akkor csak hajrá válts stílust mert te azt akarod.Remélem ettől kicsit bátrabb leszel :D.Ha szeretnél valaki kpop fannal dumálni nyugodtan írj rám.

2017. jan. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!