Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok ajánlani kezdőknek...

Lacii09 kérdése:

Tudnátok ajánlani kezdőknek gitárt?

Figyelt kérdés
Cort x-1,Cort g110, Fender squire bullet starcoaster ami eddig szóba jött.Lehetőleg 40-50 ezer forintot szeretnék rákölteni erősítővel együtt.Rockot, metált, metalcore-t,HArd rockot szeretnék vele játszani.

2016. dec. 21. 17:17
 1/9 anonim ***** válasza:
40-50 ért erősítővel együtt nem fogsz kapni elfogatható minőségű gitárt még kezdéshez sem. Max. gitárt...
2016. dec. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Mojjo ***** válasza:
Ahogy az előttem szóló írta: ennyiből ez teljesen felejtős. Még másfélszer ennyiből is igen-igen nehéz lenne.
2016. dec. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor, talán próbálkozzak meg egy kezdő szettel?Csak mert azt olvastam, hogy nem éri meg.(Tegnap előtt voltam egy hangszer boltban, és g110-et láttam 40 ezer forintért, 15 ezerért pedig egy gyakorló erősitőt.)
2016. dec. 21. 22:05
 4/9 Mojjo ***** válasza:
@3: ne, szettet főleg ne. Én inkább használt hangszerben gondolkoznék, ott ki lehet fogni jókat. De ahhoz nem ártana egy hozzáértő ismerős, aki menne veled meglesni a hangszert. A Cort G110 nem teljesen borzalmas döntés, de elsőnek, és nagyon olcsón én inkább fix húrlábas gitárt néznék.
2016. dec. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Gipsz Jakab24 ***** válasza:
Így van.Használt gitárt vegyél.Fix húrlábasat.50ből nehéz lesz de ki lehet fogni.Talán egy johnson jó választás lehet.30 alatt is már láttam gs-en.Ki kell várni.Talán akkor egy kisebb kombóra is marad.Azt is használtan.A szettet gyorsan felejtsd el.Pénzkidobás és egy hozzáértőt keress.Kelleni fog.
2016. dec. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,igen a szett szóba sem jöhetett mert olvastam róla elég rossz dolgokat:/
2016. dec. 22. 18:27
 7/9 A kérdező kommentje:
Viszont fixhúrlábassal nem lehet vibratozni, hajlítani igaz?
2016. dec. 22. 18:29
 8/9 Gipsz Jakab24 ***** válasza:
Igen azt nem lehet viszont könnyü behangolni húrozás után és utána jól tartja a hangolást.Egy tremolóst se nehéz de rossz olcsó minőségű nem biztos h tartani fogja rendesen.Nekem az első gitárom egy olcsó samick volt.Azzal nem volt gondom.Ha jól van beállítva talán a tremolós szóba jöhet még.A harmadik lehetőség a floyd rose-os.Azt nehéz beállítani.Nagyon.Olyat semmiképp ne vegyél.Tekintve hogy egy valamirevaló floyd húrláb 40-50pénz.
2016. dec. 23. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Mojjo ***** válasza:
@7: valóban így van. De hidd el nekünk, egy 40-50 ezres gitár (nemhogy még egy olcsóbb!) tremolóját nem akarod te használni... Keserves csalódás lenne.
2016. dec. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!