Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek ha csak a tabokat...

Szerintetek ha csak a tabokat tudom a gitár játszáshoz az elég, vagy alap hogy tudjak kottát olvasni a gitározáshoz?

Figyelt kérdés
2016. dec. 27. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:
82%
Igazából minden egyes dalnak megvan már a rabja tehát nem muszáj. Mindazon alltal nem árthat, mert fejleszti a zenei hallást és egyéb ritmikus zenei készségeket.
2016. dec. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem elengedhetetlen hozzá a kottaolvasás, ha nem klasszikus gitárban utazol. Szerintem azért hasznos lehet, én bizony már sokszor futottam bele olyan helyzetbe, hogy valamihez tab nincs, csak kotta, mondjuk ezzel általában folkdaloknál szoktam szembesülni. Emellett az sem árt ha, a zeneelmélet alapjaival tisztában vagy, hogy tudd, mit miért csinálsz, a zeneelmélethez meg ismét nagy előny, ha legalább alapszinten tudsz kottát is olvasni.
2016. dec. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!