Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki hallgat még filmzenéket?

Valaki hallgat még filmzenéket?

Figyelt kérdés

Ennio Morricone, Hans Zimmer, Steve Jablonsky és társai.


Eddig EDM-et hallgattam, de azon veszem észre magamat, hogy most már inkább filmzenéket.


2016. dec. 31. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen,te.
2017. jan. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hallgatok ám és többen vannak ne aggódj bár az én kedvencem a mindenidők legjobb filmzeneírója John Williams
2017. jan. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lersze, en szinte csak filmzeneket hallgatok. Extroveltalt munkam van, emberekkel foglalkozom, tarsasagi eletet elek, normalis vagyok, de senki nem tudja, hogy ezeket hallgatom, mert hat ugye fura lenne. Mindig eszembe jut egy regi film, es akkor annak hallgatom a zenejet. Most hegvegen pl a Robotzsaru ('87) zenejet hallgattam nonstop, annyira mesterien kimunkalt. Van, amikor Disney orchestra zeneket hallgatok. ezek tobbmillio dollaros remekmuvek...en teljesen at tudom magam adni ennek a zenenek es hihetetlenul lenyugtat vagy feltolt. Mikor minden egyes idegszalamban erzem azoknak a hangoknak minden egyes rezzeneseit. Szerintem a filmzenen kivul nem sok ilyen van, amit ennyire tudnek elvezni
2017. márc. 27. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!