Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Akkezdet Phiai vs Fankadeli?...

Akkezdet Phiai vs Fankadeli? Essek be két szék közé?

Figyelt kérdés

Akkezdet Phiai új albumának logója egy fél dávid-csillag.

Egyik új számukban le is oltják Fankát. Na most itt kerülnek elő az ellentétek. Fankadeli nézeteiről illetve normális nacionalista eszmékről olyan tévhitek keringenek mikszerint képviselőik antiszemiták vagy esetleg rasszisták nácik lennének. Most én Fankadeli nézeteit nem ismerem de a nacionalizmus fogalmát igen és azt is tartom normálisnak illetve azzal is azonosulok. Fankadeli zenéi nem rosszak... szókimondóak és szeretem is őket de maga az előadó mint ember nem szimpatikus. Akkezdet Phiai pedig annál inkább. Imádom a zenéjüket bármiről a hétköznapok során előugrik a fejemben egy-egy sor. Imádom Saiidot és a Petit is. (Jól ismerem a számaikat és feltűnt néhány utalás arra hogy Saiid zsidó lenne de biztos lesznek akik ezt nálam jobban tudják... és ezzel semmi baj mert ugyanúgy szeretem bármilyen hihetetlen is ez mert hát ugye én a fanjaik szerint náci vagyok vagy mi)

Na most nekem kinnt fujdogálja a szél a magyar zászlómat az erkélyen. És ilyenkor Kezdetet hallgatva hungaristázó kommentelők illetve Kezdetfanok tucatját olvasva elgondolkozok. Na most akkor mi is van? Hova is álljak? Ki mellé? Illetve kik ítélnek meg? És miért? És igen jobbik szavazó vagyok és igen néha Kárpátiát is hallgatok lehet megkövezni de akkor ki az aki megítél kit? Hozzám ugyanolyan közel áll Akkezdet sőt... 4éven keresztül szövegeltük a suliban minden egyes szünetben és minden egyes buliban... Őrült kezdetfanatikusok lettünk... És akkor tessék.


2010. máj. 3. 23:50
1 2 3
 1/23 Thurston ***** válasza:
34%
Szerintem túl sok szabadidőd van. Hallgass zenét inkább.
2010. máj. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Pedig hidd el azt csinálom. Csak kicsit magamravettem mégis ezt a hungaristázást. De igazad van hallgatom tovább.
2010. máj. 4. 00:02
 3/23 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem hallgass "Bikicsunaaaj vicsajt", akkor nem lesz min filozgatni...
2010. máj. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
A te ötletedet is megfontolom. Rá is keresek egy kis Alphaville-re. :D
2010. máj. 4. 00:13
 5/23 anonim válasza:
31%

Ha legalább ennyit foglalkoznál a tanulással még vihetnéd is valamire. Így meg simán hülyegyerek maradsz. Valaki nem attól lesz hazafi hogy veri a mellét, meg gyűlölködik, hanem az építő tettei alapján.


Az meg nem gáz hogy kimosták az agyad, sokkal inkább az hogy baromságokkal töltötték fel.

2010. máj. 4. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményed. Pedig nekem senki nem mosta ki az agyam és egyáltalán nem gyűlölködök. Nem tudom melyik mondatomban találtál uszító jelzőket. Most arról hogy mitől lesz valaki hazafi nem hiszem hogy érdemes vitázni de egyébként igazad van. Te nem ismersz de hidd el én nem verem a mellem. Most az hogy hülyegyerek vagyok... hát figyelj ez legyen a saját véleményed. De úgygondolom hogy ha ebből az egészből neked a gyűlölködés jön le hát akkor most így őszíntén megmondva neked mosták ki az agyad. Egyébként meg nem is erről szól a kérdésem.
2010. máj. 4. 11:45
 7/23 anonim ***** válasza:
41%

Hallaggasd Akkezdet Phiai-t. Azok legalább nem írnak mindenkiről cikket és nem kritizálnak más zenészeket. FankaDeli pedig csak ezt tudja hogy figyeljenek rá!


FankaDeli = Divatrapper.


Amíg utcarappet nyomta sokak kakiltak rá. Áttért a "vesszentrianon" style-ba hogy mindenki istenítse. Most a kopaszok ráflesselnek

2010. máj. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
63%

Yo' nigga' mizu'? ráflasheltél a szlengre, bro? Szerinted FankaDeli divatrepper? és miért? minden csatornáról kitiltották mert "rasszista", és szerinted így valaki igazán híres tud lenni? Bár az lenne, a média Fanka ellen van, de egyszer eljön az idő amikor könyörögni fognak az állásukért... szerintem te menjél csak szívni a füves cigit, szipuzni a kokót, az a neked való...


kérdezőnek: Szerintem hallgasd mind2-őt én nem igazán bírom a kezdet féle bal kezemben a tű, jobban a fű féle stílust, én nem foglak ezért megbélyegezni,szerintem más se, én Eminemet hallgatok (tessék őt lehet divatrepperezni, de én nem ezért hallgatom), de jobbik szavazó vagyok és szeretem Fanka zenéjét. Ha engem le rasszistáznak szarok rá, agymosott hülyegyerek mind1ik ilyen...

2010. máj. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
51%

Figyelj kedves előző!

Nem szeretnék veszekedni. Sajnálom ha megbántottam vagy felidegesítettem a FankaDeli-t szerető embereket csak elmondtam a véleményem - de tény hogy mondhattam volna szebben is - . Azért mondtam hogy divatrapper (bár lehet rossz szóval fejeztem ki magam) mert hétfőről vasárnapra egyszer csak hungarista lett és őt istenítette minden kopasz. Ez sajnos így van. Régen nagyon szerettem és tetszettek a zenéi (néha hallgatok a Magyarok nyílai albumból számokat) de sajnos ez a változás nekem nem tetszett. Nem véletlen az hogy már a régebbi zenéinél (amikor még nem voltak nemzeti érezlmű zenéi) sem kedvelték a zenészek. Tudom hogy lesz@rod de Riddler egy rossz szót nem szólt Fankához de neki valahogy még sem tetszett Riddler. Szerintem abban egyetérthetünk hogy Flour a magyar rapp zene bohóca nem jó értelemben de: ő sem bántotta FankaDelit még is szemet szúrt neki és rögtön jött a napi salátamagazin cikk mert csak EZT TUDJA! Állandóan írja másokról a cikkeket. Fikáz más rappereket hol ott ő sehol sincs. Ki tiltották? A média egy sz@r: ez tény. Viszont AKPH-t se nagyon fogsz látni a Viván. :D Egyébként én nem utálom Kőházy Ferencet mert nem ismerem de néha undorító amit művel a salátán. Nézz körül hányan elfordultak tőle ami nem véletlen és "ő sosem hibás".


Akkezdet Phiai drogos zene? Nem akarok vitatkozni mint mondtam de ez egyáltalán nem így van. Örülnék ha ezt elolvasnád; [link]


Eminemet én is szoktam hallgatni és nézem / fordítom a szövegeit. Zseniális a fazon. Szóval ennyi.


Visszhall! : )

2010. máj. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Mellékesen főleg ezt ajánlom:

[link]

2010. máj. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!