Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Akkezdet Phiai vs Fankadeli?...

Akkezdet Phiai vs Fankadeli? Essek be két szék közé?

Figyelt kérdés

Akkezdet Phiai új albumának logója egy fél dávid-csillag.

Egyik új számukban le is oltják Fankát. Na most itt kerülnek elő az ellentétek. Fankadeli nézeteiről illetve normális nacionalista eszmékről olyan tévhitek keringenek mikszerint képviselőik antiszemiták vagy esetleg rasszisták nácik lennének. Most én Fankadeli nézeteit nem ismerem de a nacionalizmus fogalmát igen és azt is tartom normálisnak illetve azzal is azonosulok. Fankadeli zenéi nem rosszak... szókimondóak és szeretem is őket de maga az előadó mint ember nem szimpatikus. Akkezdet Phiai pedig annál inkább. Imádom a zenéjüket bármiről a hétköznapok során előugrik a fejemben egy-egy sor. Imádom Saiidot és a Petit is. (Jól ismerem a számaikat és feltűnt néhány utalás arra hogy Saiid zsidó lenne de biztos lesznek akik ezt nálam jobban tudják... és ezzel semmi baj mert ugyanúgy szeretem bármilyen hihetetlen is ez mert hát ugye én a fanjaik szerint náci vagyok vagy mi)

Na most nekem kinnt fujdogálja a szél a magyar zászlómat az erkélyen. És ilyenkor Kezdetet hallgatva hungaristázó kommentelők illetve Kezdetfanok tucatját olvasva elgondolkozok. Na most akkor mi is van? Hova is álljak? Ki mellé? Illetve kik ítélnek meg? És miért? És igen jobbik szavazó vagyok és igen néha Kárpátiát is hallgatok lehet megkövezni de akkor ki az aki megítél kit? Hozzám ugyanolyan közel áll Akkezdet sőt... 4éven keresztül szövegeltük a suliban minden egyes szünetben és minden egyes buliban... Őrült kezdetfanatikusok lettünk... És akkor tessék.


2010. máj. 3. 23:50
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
89%

Tudom régi a válaszod, én meg nem figyeltem stb. De azt azért elmondanám, hogy ha valaki figyeli mi történik a világban, elég egy "szemet felnyitó cikket" olvasni, én is így "tértem" meg! A Zene Buddhizmus egy jó zene, tény, de egyszer hallgattam valami zenét tőlük ahol már az elején jött a gádzsózás, a fűről beszéltek, stb. FankaDelinek pedig pont ezért van baja a többi magyar rapperel... A fiatalok életét meghatározza mit hallgat! Ha azt hallja hogy kiverte a fogát egy srácnak az utcán, majd elment b@ szni a kur váival mi lesz a gyerekből? Arról ne is beszéljünk, hogyha ne adj Isten fűről, drogról, gengszterkedésről, lopásról énekeljenek! Pl. Mr. Busta-t erősen elítélem, mert míg Fanka nem balhézott vele, Busta pattogott... Ki is adott gyorsan egy számot, azthiszem Teribe verem címmel. Na kb azután hogy ez megtörtént már rám és haveromra rájött, itt, a 13 kerületben, 2db 13 éves (!) gyerek, akik csak azt tudták köpködés közben ordibálni hogy telibe verem a pofád mocskos ge&i, ennek oka az volt hogy én állítólag lenézően néztem őt, a másik utcából, hát persze! Ez is bizonyítja mennyit árthat a zene, de segíthet is! A többi rapper, akik szerintem divatbohócok, füveznek, a saját rádiójuk felvétele közben be vannak állva, stb! Nézd/Hallgasd meg youtube-on mit küldtek be a Saláta Magazin olvasók! Mivel már tapasztalat, hogy beszólnak majd, hogy Fankával mindenki összeveszett.(már ha olvassa ezt még valaki)Ennek egy egyszerű oka van! Mégpedig a pénz! FankaDeli "nemzeti lett", így szépen keresztbe tett a médiának, a liberó "nagy" embereknek, a cionista politikusoknak. Ezért nincs média fényben, Echo TV-ben régen láthattad, azóta ha jól tudom nem volt TV-s megjelenése! A kopaszokat ne keverd a Jobbikkal, a Gárdával (akik fegyvertelen, békés emberek, de a média szerint aljas gyilkosok)! A kopaszok, másnéven skinheadek tényleg aljas rasszista emberek, nem köthetők a Jobbikhoz, vagy akármelyik "nemzeti" szervezethez! A cigány gyilkosságok nagy részét egy MOSZAD.os kém végezte el, beépült egy csapatba, és kivégezgette az embereket, hogy a cigányság és a magyar emberek egymásnak ugorjanak... Na jó tovább nem folytatom, mert a végén még úgy járok énis mint a filmeken

véres folt marad majd az ingemen :)

2010. aug. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Érdekelne a Moszad-os téma. Írnál egy kicsit kifejtőbben, és, hogy mi erre a bizonyíték?

2010. aug. 17. 09:42
 13/23 anonim válasza:
92%

Szerintem ne az alapján döntsd el milyen zenét hallgatsz, hogy kik éneklik...

Én Jobbikos érzelmű vagyok. (és nem a primitív fajtából)

És magasról teszek rá, ki énekli a számokat... Fanka hatalmas, ahogy a Kezdet Phiai is... Szard le ki milyen származású, meg hasonlók. Ha azonosulni tudsz a zenéjükkel, márpedig az övékkel lehet, akkor ne agyalj ezen...

Vannak jó szándékú emberek, és vannak szaralakok... Lehet itt-ott erősen mások az arányok, de velük is alapjában véve a szaralkságuk baj, nem a származásuk!

2010. nov. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
58%

Hallgass már b*szki.Itt nincs rapháború!ÉS nem kell 2 szék közé beesned,ha tetszik mindkettő hallgasd mindkettőt.

Még az se derült ki,h Kinek írta Saiid..

2011. jan. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
32%
hagyd ki a zenéből a k*rva politikát meg vallási nézeteket és azt hallgatsd ami tetszik.
2011. febr. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 danibudapest1 válasza:
59%
T start with I am Jewish. Just out of curiosity I checked FankaDeli and his lyrics, since I didnt not know him before and heard much controversy about him being anti-semitic etc. His music isnt my cup of tea and his lyrics are far to nationalist for me. I much prefer Kezdet. However, I didnt get the feeling that he is a nazi at all as kezdet claimed. So fellow Jews, please moderate yourself. Theres nothing wrong with patriotism as long as it doesnt involve hatred towards others. After all, there are have nationalists and patriots in Izrael too. So, lets give credit to the (very) few jobbik people who have national pride without mixing it with racism. Also, give the guy who asked the question in this forum a break because I get the feeling that you only bash on him because he said he voted for jobbik. Even though he supports the wrong people he seems like an open-minded person. Cause it is mutual hatred from all sides, left and right that is tearing this country apart. Peace!
2011. nov. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
bigup for those peeps who answer in english!
2011. nov. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 first blood válasza:

szerintem is zsidók, bár zenében engem nem érdekel, hogy ki milyen származású

itt a bizonyíték: http://www.youtube.com/watch?v=CNUSKVG6Cs8

2013. jan. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 first blood válasza:
2013. jan. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
Lehet már nem annyira megy a téma, de hátha még valaki olvassa. Igen, Saiid zsidó. Egyértelműen kiderül a szövegeiből, slamjeiből. "Nem eszem rendőrt, mer' a rendőr az disznó!" Több holokauszt slamet is írt, ezeket mind dédmamája emlékére, aki egy koncentrációs táborban hunyt el. Nem hiszem, hogy a mai világban valakit ezért ki kéne rekeszteni. Ő ugyan olyan ember, mint te vagy az ázsiai vagy a fekete...
2014. máj. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!