Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 16 évesen elkezdhetek tanulni...

16 évesen elkezdhetek tanulni hegedűlni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem hallgatni ezt a hangszert es nagyon szeretm egyszerűen. ezert szeretnek en is megtanulni. a csaladomban mar valaki jatszott hegedűn.. lehet öröklődik ez az erzes?
2017. jan. 4. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Alaposan elkéstél, sokkal korábban (5-6 évesen) kell kezdeni. Olyan nincs, sok örökölted, persze cincogni úgy is lehet, de az nem valódi játék. Olyan ez, mint az, hogy minden roma azt hiszi magáról, hogy kiválóan tud énekelni, táncolni, hangszeren játszani. Vannak persze sokan, de nem mindenki, attól még kannán dobolni is lehet.
2017. jan. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én 14 évesen kezdtem el zongorázni és felvettek zeneiskolába. A zongora tanárom mindig azt mondta hogy aki kirobbanó tehetség az így is behozza a lemaradását.(3 év alatt be is hoztam és ott tartok ahol a kortársaim) 5-6 éves kisgyerekeket meg sztem kinzás berakni zeneiskolába mert 99%-a utálni fogja mert ezt kényszerként fogja fel.
2017. jan. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem bármely életkorban el lehet kezdeni, hacsak nem akarsz profi zenész lenni.
2017. jan. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

En igazabol csak a sajat szorakozasomra szeretnek megtanulni. Nagyon szeretem ezt a hangszert de mondjuk anyukam nem nagyon veszi ezt komolyan.. eleg messze is jarok suliba es ezert is gondolja azt h nem tudnek mikor megtanulni mert nem lenne idom.

A peldakepem pedig Alexander Rybak . Imadom ahogy jatszik az lenyugozo. Imadom

2017. jan. 6. 12:07
 5/8 anonim válasza:
Én 16 évesen kezdtem el hegedűlni és nagyon jól megy úgy hogy hidd el nem attól függ hogy ki mit mond ...
2017. febr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ezt a kérdést már én is felszerettem volna tenni!:D Szintén 16 éves vagyok, és minden álmom, hogy megtanuljak hegedülni, (nem profi szinten)csak nem tudom, hogy felvennének még a zeneiskolába. És szintén Alexander a legnagyobb kedvencem...
2017. máj. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A felettem 2-vel kérdező. Zenesuliban kezdtél el hegedülni?:)
2017. máj. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Talan erdekel egy felnott hangszeren tanulok barati kore, havonta osszejonnek es mindenki megmutatna hogy mennyit fejlodott


[link]

2019. ápr. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!