Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok egy átlag...

Mit gondoltok egy átlag rockerről ha veletek jön szembe az utcán?

Figyelt kérdés
10 soros bakancs, kék farmer, bőrdzseki

2017. jan. 5. 22:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8%

azt, hogy majd kinövi..ha nem akkor sosem nő fel igazán, ugyanis ez csak pózerkedés, én is ilyen voltam, a zenei izlésem ugyanúgy megmaradt csak nem játszom a lázadozó hlyegyereket:)

sajnos a legtöbbünknek fel kell nőni ha nem akarjuk proli tuskóként végezni, akiknek nem kell azok maguk a rocksztárok

2017. jan. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát azért pózernek nem mondanám magam :D nem arra gondolok aki meghallgatott egy tankcsapda számot és máris rocker... Nekem legalább 2 év kellett ahoz hogy csak rockot hallgassak és hogy úgy is öltözzek.
2017. jan. 5. 22:20
 3/11 anonim ***** válasza:
Hogy biztos nem DJ BOBO szól a fülében.
2017. jan. 6. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

nézd meg a SLC punk c. filmet, az mondja el a legjobban, hogy miért pózer sok ember aki 100%-ban meg van győzödve hogy ő nem pózer:)

valahogy az egész egy paradoxon, annyira ki akarják mutatni hogy ők azért is különcök, vagy azért is ehhez a szubkulturához tartoznak...közben ez a "magamutogatás" ha úgy tetszik bizonyos szinten pózerség

2017. jan. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Semmit.

Illetve annyit, hogy valószínűleg szereti a rock zenét.

2017. jan. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy ha ugyanazokat a rockzenei irányzatokat kedveli, amiket én, akkor milyen jó az ízlése. :'D

Viccet félretéve: azt, hogy rocker.

2017. jan. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#1/6 -os válaszoló nem kellene általánosítgatnod, attól még, hogy te kinőtted és elítéled ezt a kinézetet. Sok 40 év körüli embert ismerek akiknek ugyanolyan metal a kinézetük, mint fiatal korukban. Bakancs, battle jacket minden megmaradt. És nem proli hanem normális, családos ember.


A kérdésre válaszolva, metalhead létemre nagyon örülök, ha szembejön velem egy ilyen ember. Már ha tényleg rockerről van szó és nem divatmukiról. :)

16/L

2017. jan. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Na igen... Volt már rá példa hogy oda mentem egy pózer lányhoz kérdezgettem bandákról és azt mondta a BFMV meg az AC/DC a kedvenc bandája és azt se tudta ki az énekes + egy albumot nem tudott mondani xDD
2017. jan. 8. 22:10
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A 74%-os kollégával tökéletesen egyetértek. Én black metalos vagyok javarészt, mégsem járok hullafestékkel az arcomon 45 fokos szögben beakadt karlendítéssel és a testem 85%-át borító fordított kereszttel.


Nem ítélem el az ilyen embereket különben, mert végül is nem botránkoztat meg és nem zavar, de én azt gondolom, hogy ~18 éves kor felett ez az öltözék inkább "buliruha", szóval koncertekre meg ilyen-olyan összejövetelekre kellene meghagyni őket, mert azokon kívül a magamutogatás határait súrolják nálam. Mondjuk a sztereotipikus gengszterrepper ruházatnál (6 számmal nagyobb gatya, tutyis pulcsi vagy cipzáras felső széthúzva) jobb, mert legalább egységes.

2017. jan. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nem itélek el senkit, mint mondtam aki nem növi ki, az nem is nőtt fel, gyerek maradt mélyen legbelül...

ti is kölykök vagytok még, nem értitek:) de pontozzatok le, nyugodtan mert egy hangyafsznyit sem érdekel

2017. jan. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!