Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Erről mit gondoltok?

Erről mit gondoltok?

Figyelt kérdés

[link]


Ez a videó egy nagyon nagyon rossz jövőképet vet elém. Kilóg a sorból valaki, alakítsuk át úgy, hogy átlagos legyen, semmi egyéniséggel. Most is ez van már, de így videón látva rosszabb. Mi lesz így az emberiséggel? Robotok leszünk? Nem hiszem, hogy a csaj örült neki, mert nem ilyen a stílusa, ez nem ő, előbb-utóbb bekattanás lesz. Mit gondoltok erről? Nem jó szerintem, hogy mindenkit egy adott séma alapján alakítunk.



2014. márc. 27. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Punkként sem lógott ki a sorból, mivel nem ő az egyedüli. Mellesleg ő maga akart változni, ha részt vett ezen az "átalakításon". És persze az egyéniség nem a külsőn mutatkozik meg, hanem olyan apróságokban, mint a mimika, a gesztusok, a szavak, amiket használsz.
2014. márc. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szomorú, ha neked csak a külső jelenti az egyéniséget... attól még, hogy valakinek lila a haja és teleszúrkálja az arcát, még lehet egy unalmas kis senki, aki épp más punkokat másol.


"Nem hiszem, hogy a csaj örült neki, mert nem ilyen a stílusa,"

Szerintem meg, mivel önként jelentkezett ebbe az átváltoztató SOROZATBA, ahol előtte már sok más emberrel csinálták ugyanezt, direkt az ilyen vad külsejű emberekből faragtak szolidabbat, ezért ő pontosan ezt akarta. Talán rohadtul elege volt már abból, hogy az utcán megbámulják, a munkahelyeken elutasítják, a nem punk férfiak nem veszik komolyan... valószínűleg pontosan az volt a célja, hogy ne a hajára és a ruhájára figyeljenek, hanem észrevegyék benne az embert, a nőt.

2014. márc. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha zavarja, akkor nem lehet saját kezűleg változtatni, feltétlen egy műsorban kell. Na mindegy. Tehát egy felszínes gyökér vagyok, gondolom az ország is miattam tart ott ahol tart...
2014. márc. 27. 21:19
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem akart bántani, csak rávilágítani arra, hogy a szándékos lázadás a társadalom ellen nem visz előre. Nincs belőle hasznod, így nem éri meg. És még csak nem is saját magadat, vagy az "igazi punkokat" képviseled az öltözködéssel, hanem az összes pózert is, ha úgy tetszik.
2014. márc. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Anélkül is lehet valaki egyéniség, hogy szarul nézne ki!
2014. márc. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Harkonnen, zseniális!:))))
2014. márc. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2014. márc. 27. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!