Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok mitol lehet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok mitol lehet az hogy valaki akinek egy nagyon szep baratnoje volt szakitas utan egy atlag alatti novel jar?

Figyelt kérdés
Csak kivancsisagbol kerdezem. Tudom hogy a belso is fontos de ez a no nem kis sulyfelesleggel rendelkezik arcra sem szep. Ti nem vagytok ledobbenve amikor valaki ennyire egymastol eltero kulseju emberekkel jar?
2014. szept. 15. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudod nem mindenkinek a külsőség jelenti a szépséget. Egyeseknek a belső szépség fontosabb.
2014. szept. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
..és még szóba jöhet az az apróság is hogy a dagi nagyfejüvel lehet szexelni.
2014. szept. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Miert kell bantani azokat, akiken sulyfelesleg van? A duci lanyok kozott is vannak szepek. Az en baratnom se egy nadszal, megis gyonyoru arca van, es belul is csodalatos. Semmi baj sincs azzal, ha valakin van mit fogni :)
2014. szept. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez azért lehet, mert a nagyon szépből hiányzik valami, ami az átlagosban megvan
2014. szept. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3. Nem kis sulyfelesleg min 20 kg ezert meglepo. Ehez meg hozzajon hogy miniben jar. De igazatok van biztos valami elbuvolo szemelyiseg lehet ha a pasi szereti.
2014. szept. 15. 18:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Én átlagosnak, de igazából szépnek tartom magam, átlagos alakkal, semmi extra nincs rajtam, de nincs problémám a tükörképemmel és ezt a visszajelzések is megerősítik. 3 évig voltam egy sráccal, aki viszont szerintem egy kicsit átlag alatti volt kinézetben, de imádtam őt - még az elején legalábbis - így ez nem zavart kezdetben. Később pedig már minden zavart rajta, ezért szakítottam vele. Neki most egy (szerintem) csúnyácska barátnője van, de persze ez relatív, nekem pedig sokkal jobban néz ki a párom, mint az exem. Persze ez mind-mind egyénenként változó, a környezetem igazolja ezt, azaz az ismerősök szerint is így van, hogy ő egy kicsit lejjebb adta, én pedig felemeltem a szintet. Én úgy gondolom, ez épp azért lehet, mert a szerintem csúnyácska lányt az exem valószínűleg szépnek és vonzónak találja, valamint a belső tulajdonságait is szereti. Ahogy engem is szépnek lát valaki, de van, akit meg zsigerből taszítok, annyira nem vagyok az esete.
2014. szept. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!