Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek ciki egyedül...

Szerintetek ciki egyedül koncertre menni?

Figyelt kérdés

Ez egyik kedvenc bandám (Block b) március 3.-án lép fel Budapesten és az lenne a kérdésem, hogy szerintetek ciki lenne egyedül menni? Van pár ismerősöm akik szintén voltak már egyedül koncerten és azt mondták, hogy ők azonnal elkezdtek ismerkedni az ott lévő emberekkel és nagyon jól érezték magukat. Én viszont félek, hogy ez cikis dolog lenne.

Értelmes válaszokat várok, előre is köszönöm!^^



2017. jan. 6. 00:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Még nem voltam de tervezek, persze úgy hogy keresem az ismerős arcokat, azt ha látok hozzá csapódok. Ha nem,akkor első sorba be. :D
2017. jan. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 sándorjános ***** válasza:
Miért lennél ciki, ha még nem is ismernek? ;)
2017. jan. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel van egy közös érdeklődési körötök, így könnyebb az ismerkedés :D Úgyhogy nem kell aggódni. Max ha aggódsz miatta, akkor érdemes az eseményhez írni, hogy kihez csapódhatnál, vagy ki megy még egyedül. Én BR-en voltam így, hogy egyedül megyek, de aztán írtak a csoportba, hogy ki megy a közelből Pestre és így már volt kivel menni. Aztán még ketten hozzánk csapódtak, akik szintén egyedül jöttek volna, szóval végül 4-en lettünk :D Sőt mikor Milánóba mentem koncertre akkor sem ismertem senkit csak volt egy csoport ahol megbeszéltük a dolgokat és váltottunk pár szót. De ott találkoztunk először és elvoltunk :D Jó volt a hangulat és most velük megyek Block B-re is ^^
2017. jan. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Na és ha ciki? Úgysem ismersz ott senkit, hameg megismerkedsz valakivel nem hiszem hogy ők elkezdenek majd röhögni rajtad hogy "jajj egyedül jöttél, de gáz".

De egyébként nem ciki. Én ugyan nem egyedül megyek de a koncerten egyedül leszek mert nekem másfajta a jegyem. Majd össuebarátkozom a közelemben lévőkkel :D

2017. jan. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!^^
2017. jan. 10. 00:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is egyedül lennék... Nem csapódhatok hozzád? :D
2017. jan. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!