Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit csináljak? Érdemes megtart...

Mit csináljak? Érdemes megtartani?

Figyelt kérdés
Októberben vettem egy Pioneer DDJ-SX típusú kontrollert, úgy, hogy az egyik line poti nem volt jó rajta... Elvittem szervizbe, azonban ott kiderült, hogy be volt ázva. Azonnal felhívtam, kérdőre vontam az előző tulajt, aki azt mondta, hogy ő is úgy vette. Megjavíttattam a kontrollert, 40 ezer Forintba került. Azóta jól működik, viszont félek egy kicsit, mivel elég nagy része be volt ázva, és mostanában, mikor seratoval használom, néha elhalkul az egyik csatorna. Ha újraindítom, akkor ugyan úgy működik. Betudható ez a beázásból adódó meghibásodásnak, vagy ez csak szoftverhiba? Ugyanis bevallom, crackelt seratot használok. Mert, ha ez a beázás miatt van, akármennyire is beleszerettem,

2017. jan. 11. 20:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!