Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az idei (2017-es) TINI koncert...

Az idei (2017-es) TINI koncertre csak Martina Stoessel jön, vagy a Violetta sorozat többi tagja is?

Figyelt kérdés

2017. febr. 28. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:

szerintem Leon is ott lesz, a többiek nem hiszem, mert akkor ez egy újabb Violetta Live lenne, ami nem lenne rossz :)

de ez most a filmjéről szól majd, amelyben megtalálja önmagát és solokarrierbe kezd.

de amúgy hallottam, hogy lesznek a Violettából is számok :D

2017. márc. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De,jön a többi tag is! És a NÉZŐTÉREN lesznek! A januári BRAVOBA írtak róla!! :)
2017. márc. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2# tényleg?

És hol lesznek vagy beépülnek?😍

2017. márc. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia Hópehely! Azt pontosan még nem lehet tudni! :)
2017. márc. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

húúúú, hátha odacseppenek, bár mivel 4 koncertet is leadtak, ezért úgy gondolom, hogy esélyesek vagyunk rá!!!!:D

de arra nem számítottam, hogy Tini anyukája magyar származású *_*

2017. márc. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Mi az, hogy a Violetta szereplői is jönnek és a nézőtéren lesznek? Meg az, hogy Tini anyukája magyar származású?! El vagytok ti tévedve de nagyon... Tininek semmi köze ehhez a retkes országhoz! Chh... Szép is lenne. Én le fogom tagadni, hogy magyar vagyok, ha kiköltözöm hamarosan Buenos Airesbe, nem hogy Tini még ilyet állít. Ne meséljetek már. Ennyit hazudni. CHH.. Hihetetlenek vagytok. Na puszikaa


17/fiú

2017. márc. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
6 válszoló tagad le nyugodtan hogy magyar vagy mi köszönjük meg hogy nem rontod a magyarok hírét és amúgy igaz hogy TINI anyukájába van valamenyi magyar származás és TINI meghívta a Violetta szereplőit a turnéja egy koncertére szóval lehet hogy pont Magyarországi koncerten lesz itt valamelyik szereplő! Amúgy nem tudom de többször láttam a 17/F jelzést más kommentnél ha te vagy akkor nem tudom miért szólod le a másikat ha nem te vagy akkor sem tudom megérteni hogy ebbe a válaszba mért hordod fent az orrod és szólogatsz be azt hiszed különbb vagy tudod attól hogy valaki híres még nem bunkó szóval téged TINI nem kedvelne
2017. ápr. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszönjük! Majd telefonon értesítjük! 😅
2017. ápr. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!