Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi történik ha koncerten egy...

Mi történik ha koncerten egy szám közben valamelyik zenész rosszul lesz?

Figyelt kérdés
Természetesen olyan esetre gondolok mikor élő zene megy, zenészekkel, nem a playbackelő sztárocskákra. Mi van olyankor ha akármelyik tag (énekes, gitáros, dobos, szintetizátoros stb., olyan aki feltűnő ha hirtelen nem tud játszani) hirtelen rosszul lesz: elájul, hánynia kell, rájön a hasmenés stb. olyankor mi történik? Tudják valahogy jelezni hogy baj van? Vagy szimplán abbahagyják? Esetleg oylanok mint az angol katonák, hogy ha ott hányják/kakilják stb. össze magukat akkor is játszanak legalább a szám végéig? De akkor mi a helyzet pl. az ájulással? Érdekes dolog ez, ti tudtok erről valamit?

2017. márc. 13. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Zenészként mondom, hogy színpadon egy teljesen más tudatállapotban vagy. Még ha egész héten köhögtem, ott akkor sem jött rám (fúvósként), még életemben nem tüsszentettem, és sosem szartam össze magam. Volt hogy a nézőtéren kigyulladt egy ember, de akkor is csak játszottunk tovább.
2017. márc. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha elájul az egyik tag, akkor már nem a közönség lesz a fontos, hanem azonnal hívják a kint lévő mentősöket.

Utána pedig a koncertet abbahagyják.

2017. márc. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor észreveszik, akkor a banda leáll és próbálják összerakni a balesetest. Aztán vérmérséklettől függően folytatják, vagy arra az estére vége.
2017. márc. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csapd fel a zenészek mi van ha protokollgyűjteményét ott biztos választ találsz hogy ilyenkor mit KELL tenni.
2017. márc. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!