Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elton John mit tett hozzá...

Elton John mit tett hozzá érdemben az oroszlán királyhoz? Miért őt isteníti mindenki amikor Hans Zimmer és Lebo M írta a legjobb, és sokkal komolyabb háttérdalokat?

Figyelt kérdés

Bocsi, nem aktuális téma, de ez mindig foglalkoztatott. Nem elton john 3-4 erősen közepes számai volt ott a legjobb hanem az utóbbi szerzők zenéi, amik felemelték a filmet.


https://www.youtube.com/watch?v=uq4exEb_2II&list=PLA77E44CFF..


igaz a végén van az ő szerzeményéből belemixelve, de amúgy ez sem az ő műve.... és rengeteg van még...


2017. márc. 23. 21:02
 1/4 A kérdező kommentje:

Még hozzátenném, hogy olyan alkotók sem kapnak semmi nemzetközi elismerést, mint Joe Hisaishi pl... de Elton John az isten :D


amúgy a lion king 2 első zenéjét a he lives in you-t Lebo M írta és performálta, ami szerintem erőteljesebb és pörgősebb, ütősebb lett mint az eredeti első rész elton johhny circle of life -ja.

2017. márc. 23. 21:06
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Jóvan.
2017. márc. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ha az oroszlán királyt hallom az én köreimben mindig Hans Zimmert mondják annak aki felemelte azt az alkotást. Szóval nem nagyon értem a kérdést Elton John nevét most hallom először a mesével kapcsolatban. Sajnos manapság ezek a könnyűzenék a menők pedig szerintem Hans Zimmer és más filmzeneírók művei sokkal jobbak és még a Two Steps From Hellt ne is emlegessem akiknek a nagyon modern komolyzenéi szintén zseniálisak.
2017. márc. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
bár már off, de azér ne írjuk le eltont, mert a can you feel, szerintem nagyon ott van. Persze csakaz marad meg az embereknek, amit később a rádioban nyomatnak
2018. júl. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!