Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik csillagjeggyel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik csillagjeggyel a legjobb a szex?

Figyelt kérdés

2015. okt. 7. 21:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

Inkább emberrel próbáld.


24/F

2015. okt. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
a kiscsillaggal!
2015. okt. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Első, hatalmas virtuális pacsi. :DDDD
2015. okt. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Még a hozzáértők szerint sem csak 12 féle ember létezik. :-)


Azzal a legjobb, akivel összetartozol.

2015. okt. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
A kínai horoszkópban van néhány neked való: ló, kecske, bivaly, disznó stb.
2015. okt. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

Az Ikrekkel nem lehet rossz, mert dupla élvezet, Mary-Kate és Ashley Olsen meg is felelne erre célra.


Persze ha úgy alakul, egy Szűz lánynak is szívesen elveszem a szüzességét.


A politika engem hidegen hagy, a történelemtudásom meg kissé ködös, nem nagyon vágom, ki volt az a Szálasi, de sztem egy Nyilas lánnyal is ellenék az ágyban.


A Vízöntőt már kevésbé kedvelném, nem szeretem ha valaki pazarolja a vizet, de egy laza kis szexet azért vele is bevállalnék.


Hát az ilyen Bak,Kos,Bika,Rák,Oroszlán,Skorpió valahogy nem vonzanak, az állatokkal valahogy nincs kedvem szexuális kapcsolatot létesíteni, max a Halakkal vállalnám be, de csak ha ilyen sellőhalak, bár azt mondjuk nem tudom ,hogy náluk hova kell bedugni.


Hát így ezek alapján, alapos mérlegelés után arra jutottam, hogy a Mérleggel a legjobb a szex.


Remélem tudtam segíteni.

2015. okt. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 RRR ***** válasza:
100%
a hozzáértő,figyelmes partnerrel!
2015. okt. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
1- es és 6-os szenzációs :-). :-)
2015. okt. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Na de most komolyan, egyértelmű, hogy a kossal, mert én is az vagyok. :D Heves, temperamentumos, igazi szex.

Ennyi XD

2015. okt. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A csillagjegynek semmi köze ehhez, sem máshoz. Ha ilyesmiről akarsz beszélni, fáradj át az ezotéria rovatba!
2015. okt. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!