Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A grunge kihalt?

A grunge kihalt?

Figyelt kérdés
Most nem a tumblr-ös tinir.banc "grunge"-ra gondolok ,hanem a 90-es évek hirhedt zenei stílusra. Kurt Cobain volt maga a grunge megtestesítője. Vele együtt a grunge is kihalt?

2017. márc. 26. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Igen
2017. márc. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A Nirvana egy volt a "big 4"-ból a műfajban. A Pearl Jam, Alice in Chains, meg a Soundgarden máig aktívak. + semmilyen műfaj soha nem halt ki, egészen elképesztő dolgokat lehet találni, hogyha az ember kicsit utánanéz. Pont a múltkor néztem egy videót Anthony Fantano-tól, ahol beszélt valami tök új grunge albumról, aminek sikerült átadnia a műfaj értékeit anélkül, hogy túlságosan hasonlítana a nagy nevekre. Ha érdekel, megkereshetem.
2017. márc. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2. ,örülnék neki
2017. márc. 26. 15:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Okké, előkapartam. Itt egy szám: https://www.youtube.com/watch?v=t3W7447y-Ys A többi szám ezen az albumon is grunge stílusú, de a banda régi albumai inkább a hardcore-punk vonalhoz állnak közel, ha jól tudom.
2017. márc. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Remélem nem halt ki.

Bár sajnos én se találok olyan embereket, akik ilyen zenéket hallgatnak, pedig biztos vannak még velem egykorúak közül mások is, de az én környezetemet ezek szerint kerülik, vagy nem tudom. :(


Lehet az a baj, hogy ezt a műfajt az előző generáció szerette, a mi szüleink (én 21 vagyok), de ők már felnőttek, más dolgokkal foglalkoznak, a mi korosztályunk meg a korból kifolyólag nem ismeri már ezeket a bandákat. Nekem is apám mutattam annó ezeket, aztán mikor rákattantam, én ástam magam mélyebbre.

2017. ápr. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!