Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Fender gitárról valakinek...

Ördögfióka kérdése:

Fender gitárról valakinek vélemény vagy tapasztalat?

Figyelt kérdés

Új gitárt tervezek venni, és ez tetszett meg nekem:


[link]



2017. márc. 29. 11:42
1 2
 1/12 anonim válasza:
A Fender elektromos gitárjai inkább jazz-hez vagy blues-hoz jók, míg mondjuk a Precision basszusa tökre univerzális, jó türhő hangzása van, minden műfajban megállja a helyét. Milyen stílus(oka)t szeretnél játszani?
2017. márc. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Főként rockot, metált. Jelenleg egy b.c. rich-em van, attól nem válok meg. A fenderre vékonyabb húrokat tennék, míg a másikat mélyebbre hangolnám. Nem határoztam el magam még gitár ügyben. Ibanezeket is nézegettem, csak tájékozódok. Igen, tisztában vagyok a single-coil hangszedőkkel
2017. márc. 29. 15:50
 3/12 A kérdező kommentje:
Itt leginkább a vintage-húrláb minősége érdekelne, mivel jelenleg fix húrlábam van
2017. márc. 29. 15:52
 4/12 anonim ***** válasza:

#1 ennyi marhaságot omg


A kérdezőnek: Ennyiért kapsz jobbat is árérték arányban. Fendert az American Professional series alatt nem érdemes venni, max akkor ha csak a logo számít.

2017. márc. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Oké, 4-es, egy Telecaster-rel progresszív thrash metal-t is lehet játszni... :)


Na, ez a marhaság!!!!!!!!!

2017. márc. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
A Fender elektromos gitárjai nem zúzásra lettek tervezve, te nagyon majom... Arra inkább a B.C. Rich, Jackson vagy a Gibson bizonyos fajtái a megfelelőek.
2017. márc. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

#5

újabb példa a lábon kihordott agyhalálra.

2017. márc. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Én vagyok az agyhalott? Nem én kommentelek úgy, hogy fingom sincs a gitárokról. Te maximum interneten láttad ezeket, barátom. Én sokéves zenei tapasztalattal pofázok, te kontár.
2017. márc. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Mojjo ***** válasza:

Kedves #1-es kommentelő, aki már elkezdtél gyalázkodni, mert kijavították a marhaságaidat, amit "többéves zenei tappasztalattal" hordtál itt össze.


A "Fender gitárok" egy baromi tág fogalom, egységesen, általánosítva beszélni róluk igen necces. A stratocasterek _általánosságbaan_ igazi oldschool rock-hoz IS baromi jók, a telecasterek elsővonalas választások country-ra. Csak, hogy két műfajt mondjak, ami nem fért bele a sokéves zenei tapasztalatodba. Ezen kívül vannak strato-k HSS, sőt, HH pickup kiosztással, vannak telecasterek P90-el, stb stb... És épp emiatt JÓVAL többféle műfajhoz lehet találni megfelelő Fendert, mint amit ketten együttvéve megemlítettünk.


Kicsit érdemes tájékozódni, nem ilyen szűklátókörűen - és mellesleg totál tévesen - beskatulyázni dolgokat. Az meg, hogy felháborodsz, ha kijavítanak... szerintem nem is kell semmit hozzátennem....

2017. márc. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9

Ne zavard össze szegényt. Fender az nem való metálra bezzeg a gibson :DDDD


[link]

Ezen is biztos tinipopot játszanak akik megveszik.

2017. márc. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!