Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Dream Theater vagy Stratovariu...

Dream Theater vagy Stratovarius, Rhapsody, Tierra Santa és társaik?

Figyelt kérdés

1. Mármint melyik a jobb zenekar, melyikeket hallgatjátok szívesebben? Én mindenképpen a 3 utóbbira, mert szerintem

ők sokkal de sokkal jobb zenekarok mint a DT. Ez utóbbinak

túl hosszú dalaik vannak, 10-20 percig nyújtják, a semmiért,

mert utána nem tudsz visszaemlékezni semmire. Öncélú művészkedés a zenéjük, hogy megmutassák, mekkora művészeik

a hangszereiknek. Fel nem foghatom, mitől rajonganak egyesek értük. Na meg az ilyen Sepultura, Pantera nevű

antizenét játszó zajbrigádokért. A Sepultura nálam a negatív number one. Meg az Annihilator. Hogy ezekről

a black/death förmedvényekről már ne is beszéljünk, ld. pl. Marduk, Deicide, Cannibal C., Meleces, Behemoth, Gorgoroth. Már ezeket zenének nevezni óriási merészség

és tévelygés. Na de vissza a dallamos metalhoz.

A Stratovarius az egyik legművészibb zenekar, ők több mint

egy metal zenekar, amit ők JÁTSZANAK, az az igazi NAGYBETŰS ZENE, na meg a Rhapsody, a Hammerfall, a Tierra Santa. A MAIDEN IS IGEN NAGYRAÉRTÉKELT ZENEKAR a szememben. S ne feletsük ki a METAL KIRÁLYAIT, A MANOWAR-t sem! Szerintem még vannak rajtam egy páran, akik az igazi fémet kedvelik, nem az ilyen fateswarningokat, kvínsz ricséket meg drímteátereket.


2. Lényegében ezekről az extrém "zenei" zajbrigádokról akartam írni, de ld. az 1. pontot.


Ja még annyit, hogy a listára kívánkozik a Metallica is, mármint a kedveltek közé, nálam, de olyan albumokat, mint

a Kill vagy a Ride nemhogy ők, de egyetlen egy másik trash

metal zenekar sem fog tudni kiadni, az 1000 %. Ugyanis ezek a legnagyobb trash metal albumok a Földön, kész, itt

vitának nincs helye (lásd még azért Reign/South/Seasons).


Szóval ki szereti a művészkedő progmetalt és ki az igazi, dallamos, művészi metalt? Kiknek a kedvencei még a Strato

vonalba tartozó ZENEKAROK? Plussz esetleg még a dallamosabb thrash? (METALLICA, Artillery, Raise Hell pl.)



2017. márc. 30. 08:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Emberek, ne etessétek a trollt!
2018. jan. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szeretem a DT-t, a Stratovariust és a Rhapsodyt is. Tierra Santát nem ismerem.
2018. nov. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Így ebben a sorrendben, az élen a Dream-mel, 2. helyen a Rhapsody-val.
2021. aug. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!