Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti miért szeretitek a METALLIC...

Ti miért szeretitek a METALLICA-t?

Figyelt kérdés
A kedvencem a METALLICA és nem csak azért szeretem,mert jó zenéket csinálnak,hanem mert egyszerűen olyat ad nekem,amit egyik zenétől sem kaptam. Ez alatt azt értem,hogy a mondanivalója stb. Nekem ez egy meghatározó banda az életemben és sok lelki problémámon segített.És én pedig azt szeretném kérdezni,hogy ti metallica rajongók miért szeretitek?

2017. ápr. 1. 23:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Hasonlókat tudok elmondani, mint te. Ez volt az a banda, ami bevezetett a rock világába, szóval nekem az egész rock élet érzést ők jelentik. Sokan írják, hogy ezt vagy azt az albumukat szeretik, de nekem mindegyik adott valamit és tanított valamire.

Megtanultam hogy mennyire jól felhasználható a düh, ha azt szabadjára engedik (Kill am all) hogy mennyire sokat ér és milyen inspiráló tud lenni egy zseni jelenléte. Kihozza belőled is a legjobbat és képes lehetsz te is rá. (Ride, master)

Bebizonyították, hogy a halál után is van élet és soha nem szabad feladni.(justice).

Bebizonyították, hogy bármit elérhet, amit akarsz, ha te világ legsikeresebb rockegyüttes, akkor az.

A load/reloadal azt, hogy nem kell törődni az elvárásokkal, mindig csináld azt amit akarsz és kedved tartja.

A st angerről órákat lehetne írni. Bár nem szeretem de amit akkor tette a filmmel együtt az iszonyú sok tanulsággal szolgál mindenkinek.

A magnetic- pont load ellenkezoje. Nem biztos, hogy jó lesz, ha az elvárások szerint cselekszel.

Az új albummal pedig bizonyították, hogy öreg ember nem vén ember.

A tagok külön- külön is saját adtak.

James küzdelme az alkohollal, Jason és az elnyomottsag. stb.

Szóval sokat jelentenek így röviden. 😀

2017. ápr. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem rossz zenekar, de sok van, aki ugyanilyen zenét csinál, és mégsem olyan elismert, így a Metallica kicsit túlértékeltnek tűnik.
2017. ápr. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!