Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » KPOP-erek! Mik a kedvenc...

KPOP-erek! Mik a kedvenc variety show-jaitok?

Figyelt kérdés
A másik kérdésem, hogy nézi-e valaki innen a produce101-t, esetleg az előző évadot néztétek-e?

2017. ápr. 18. 00:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Running Man, Weekly Idol, Roommate, Showtime, We got married, Star Show 360...

A produce 101-et nem nézem, bár tervezem hogy neki fogok.

2017. ápr. 18. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Running Man, Weekly Idol, Roommate es az Ask in a box (ez nem tudom mennyire ebbe a kategoriaba tartozik)

A Produce 101-t nem nezem levagyok vele elegge maradva

2017. ápr. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

(Aki tervezi nézni a Produce 101, annak üzenem, hogy tegye meg minél előbb. Ezek a srácok nagyon tehetségesek, és nagyon viccesek)


Én nézem kérdező, ha van kedved írj. (Remélem van kedved, kevés magyar kpopper nézi sajnos :D )


Kérdésre is válaszolva: Running man, WGM, The Return of the Superman, Knowing Bros, Law of the Jungle, Unpretty Rapstar, School Rapper.

2017. ápr. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Running Man, Hello Counselor, Weekly Idol, After School Club, 2 days 1 night, Knowing Brothers, Law of the Jungle, Infinity Challenge, Happy Together, The Return of Superman

A Produce 101-et pedig nem nézem, annyira nem köt le.:)

2017. ápr. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a The Immigration. Bár nem tudom ez annak számít-e. De nagyon vicces. :)
2017. ápr. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Weekly Idol
2017. máj. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!