Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki rajtam kivűl nézi a...

Valaki rajtam kivűl nézi a Britain's Got Talent-et?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor kinek ki a kedvence az idei szezonból? Nekem Henry Gallagher. :)

2015. máj. 25. 17:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nézem! Youtube-on követem, egy brit ismerősömmel együtt. Igaz, neki a TV-ben is lehetősége van nézni. Mondjuk, én utálnám TV-ben nézni.


Engem valamiért Becky O'Brien fogott meg igazán ebben az évben. Az a nő valami elképesztően szép és magával ragadó. És a görkoris testvérpár Billy meg Emily.


De Henrynek is tetszik a kisugárzása, a hangja, van tehetsége.

2015. máj. 26. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

De sajnos, akiket említettem, nem sorolhatóak a tipikus "győztes-kategóriába". A kérdésed kapcsán épp felmentem megnézni az új Semi-Final videókat, igazából nem lep meg.


Ami meglep, az David választása Lorraine Bowen személyében. Nekem ő egyáltalán nem jött be. A semi-final előadása szerintem katasztrofális volt, semmit nem ad bele magából szinte, az egész előadás nem érne semmit a háttértáncosok, kisegítők és a téma eltúlzása nélkül.


Becky O'Brien semi-finalos előadása... tetszik, tetszik, de az baromira nem tetszik, amit a stylistok műveltek vele. Esküszöm, 34 éves (ha jól emlékszem), ötgyerekes anyuka létére gyönyörű volt, huszonéves külsővel abban a fekete pólóban és farmerban, smink nélkül. Természetes, szeplős, vörös, ami szerintem sokat hozzátett az előadása milyenvoltához. Tudom, hogy az ilyen műsorokban általában az egyszemélyes előadók, énekesek igen drasztikus külső átváltozáson mennek át az élő műsor idejére, de szerintem nagyon elb*szták. Még a hajszíne sem a régi, a szeplői meg a múlté. Most úgy néz ki, mint aki elmúlt 40.


Henry szintén fantasztikus volt, az Entity Allstars HP-stílusú előadása nagyon jó volt, a maguk módján ők nagyon elnyerték a tetszésemet.


#1 voltam. Bocsi, ha hosszúra nyúlt, gondoltam, megosztom a véleményemet. :D

2015. máj. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!