Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kedves gitárosok, mit gondolto...

Kedves gitárosok, mit gondoltok erről a comboról?

Figyelt kérdés
Egy Vintage Roland Boss MG-80 AMP 2x6- os erősítőt szeretnék vásárolni. Kis zenekarba játszom, kocsmákba adunk pici koncerteket, amelyre ezt a 80W-s egyedet használnám. Mit gondoltok? Uniwell UST 50 A CC gitárom van, Boss ME-70 multieffektel.

2017. ápr. 19. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Kicsi kocsmákba lehet sok lesz a 80W, én inkább vennék egy kisebb kombót mondjuk olyan 30-40W-osat és 12-es hangszóróval.

Mi is csináltunk kis helyen koncerteket és bőven elég volt a 30 Watt.


De ez csak az én véleményem, mint amatőr zenészé, de nekem ilyen tapasztalataim vannak.

2017. ápr. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De egyébként milyen maga a cucc?
2017. ápr. 19. 20:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez egy full tranzisztoros cucc valamilyen saját hangvetőkkel ami biztos hogy nem egy celestion. Bizonyos szempontból akár jó is lenne de attól függ hogy mit játszotok.

Szerintem egy kis fellépésre is illik fej-láda erősítés egy gitárhoz ha nem keveritek be az egészet mert sokkal jobb a dinamikája térben,pláne kocsmazajban.

2017. máj. 29. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!