Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek a Tankcsapda nem...

Szerintetek a Tankcsapda nem túlértékelt?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 23. 18:10
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Minek a tekintetében?
2017. ápr. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ahhoz képest amennyire népszerűek.
2017. ápr. 23. 18:23
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Annyira népszerűek, amennyire kíváncsiak rájuk. Ez még nem mond semmit arról, hogy mennyire teremtenek értéket.
2017. ápr. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
De igen, túlértékelt.
2017. ápr. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Túlértékelt, mivel hogy sz@r...
2017. ápr. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Fahéjasvödör válasza:
11%
Szerintem egy nagyon jó rokbanda és nincs túl értékelve.
2017. máj. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
11%
szerintem egyáltalán nincs túl értékelve, és egy ****a jó banda
2017. máj. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem sem túlértékelt, az utóbbi hónapokban miután belehallgattam a régebbi dalaikba is, méginkább megszerettem őket, hétvégén megyek is az első TCS koncertemre, kíváncsi vagyok, milyenek élőben. De persze ez a túlértékeltség mindenki számára másként jön le, ízlések és pofonok.
2017. máj. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%

rok :D :D :D


nem terveztem, hogy egy ilyen oldalon belekötök a helyesírásba, de azért ez a "rok" rendesen szívenütött :D


na de a lényeg: ez a TCS már minden, csak nem rock.

ezek az utóbbi dalok, albumok már a rádióknak készülnek, nagyközönségnek, a magyar átlagízlésnek.

ez már rég nem az a TCS, amit 15-20 éve szerettünk.

haladni kell a korral, ezzel semmi baj nem lenne, de azt fogadjuk el, hogy totális stílusváéltáson mentek keresztül, és az az egyedi stílus, amit rajtuk kívül más nem képviselt, az ma már egy egyszerű popzene. ha maradtak volna az eredetinél, persze bizonyos határokon belül megújulva, akkor tisztelném őket, ahogyan a régi zenéiket még most is szeretem.

de ugye rock/metál albumból nem lehet annyit eladni ebben az országban, mint nyálzenéből, ezeket a rádiók sem játsszák, azaz nincs szerzői jogdíj, amiből meg lehetne élni.

míg ha valaki csinál sok-sok rádióbarát számot, akkor annyi jogdíjat szed össze, hogy élete végéig él, mint hal a vízben.

valószínüleg ezek a nagy "rocker" emberek mérlegelték, hogy mi éri meg nekik: hűnek maradni a rock világához, vagy tömni a zsebüket.

döntöttek.

mondjuk aki 14 évesen ismeri meg ezeket a középszerű rádiós zenéket, annak elhiszem, hogy bejön, de ő nem tudja ezt már összevetni a régi TCS életérzéssel, nem is élt még akkor... az egy más világ volt, akkor még egyedinek számítottak, meg tucat.

nem ők az egyedüliek, Csordás Tibi pl a Junkies-ban kezdte, aztán később a Fiesta énekese lett, nem épp rokon-zenekarok... :D

Érdekes, hogy Junkiest nem játszanak a rádiók... :D

Ahogyan Ossiant, Pokolgépet sem. Mégis sokan szeretik őket, de csak egy bizonyos réteg. Pedig stíluson belül megújultak, de mégis hűek maradtak önmagukhoz.

Az persze tény, hogy ezzel nem keresnek annyit, mert egy Ossian-ban nincs annyi pénz, mint egy rádióbaráttá vált Tankcsapdában... :S

2017. nov. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az.
2018. okt. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!