Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek Miklósa...

Mi a véleményetek Miklósa Erikáról (tehetség, személyiség, szimpátia)?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 24. 18:49
 1/5 A kérdező kommentje:
+ Szerintetek szép nő? Mennyire jön be?
2017. ápr. 24. 19:32
 2/5 anonim ***** válasza:
37%

Szimpatikus? Nem.

Tehetséges? Igen.

Fúrnám? Igen.

2017. júl. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jók a magasságai. Régen hallottam már, de akkor nagyon nem tetszettek a mélységei. Alapvetően koloratúr, de nem lehet egy darabot csak a 2-3 vonalas tartományban elvinni. A karriere ha jól tudom az éj királynője miatt kezdett beindulni, mert az ad egy nevet, ha valaki üzembiztosan tudja interpretálni. Néha úgy gondolom, hogy az előadásmódja túlságosan rideg, távolságtartó, helyenként maníros. Hiányolom a "szívből jövő" hangulatot. Ezzel nem azt kérdőjelezem meg, hogy az valóban onnan jön-e, inkább azt emelném ki, mennyire nehéz ezt érzékeltetni.
2017. aug. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%
Ahogy az első válaszoló írja. Én is szexelnék vele, de nem igazán szimpatikus. Mondhatni "túl sok".
2018. okt. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jó hangi adottságok, amihez a megfelelő tüdőkapacitás és légzéstechnika (volt sportolóként) is hozzájárul. Bizonyára anyagilag akkor pillanatnyilag jól jött az első férje menedzserkedése, hogy az USA-ban leszerződött a MET-hez. Ez azonban egyben komoly kötöttség volt és nem is igazán tudta kiteljesíteni magát, nem folytatta megfelelően a későbbi tanulmányait sem, szerintem így korán parkolópályára került. Pedig hangja összemérhető Joan Sutherlandéval. Emberileg nagyon sajnálom, hogy anyaként a megfelelő életkorban nem tudott kiteljesedni.
2021. dec. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!